Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
399 000 000 Ft399 M Ft 1 690 678 Ft/m2
4 szoba
236 m²
földszint
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 622 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 996
Czitóné Parrag Klára
CP Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Buda, II/a. kerület, Széphalom bevásárlóközpont közelében, kedvező hőtechnikai mutatókkal rendelkező, A++ energetikai besorolású, családi ház eladó, vagy hosszú távra bútorozottan kiadó.

A ház csendes mellékutcában, buszmegálló, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség közelében épült, magas minőségű gépészeti anyagok beépítésével. Az épület 236 nm beépített területű (202 nm + a teraszok fele), nappali + 3 hálós + 1 dolgozószobás, 3 fürdős, 2 férőhelyes garázzsal rendelkezik, rengeteg extrával felszerelt, 566 nm-es dísznövényekkel beültetett kertben áll.

Extrák: kábel tv, internet, riasztó, video- kaputelefon szintenkénti színes beltéri monitorral, központi porszívó rendszer, műanyag nyílászárók 3 réteg hőszigetelő üvegezéssel, elektromos redőnyök, szúnyogháló, kandalló elektromos kapu, Hörmann garázsajtó, fűthető autófeljáró, automata öntözőrendszer, 4,5 KW napelem kiépítésénak előkészítése, fedett grillterasz.Lift a földszint és a garázs között.
Fűtés: tetőn elhelyezett víz-levegő hőszivattyúval kiépített hűtő-fűtő rendszer öt beltéri egységgel távirányításos vezérléssel, a teljes padlófelület meleg vizes padlófűtéssel szerelt, melyet a hőszivattyú üzemeltet 3 db termosztáttal, a meleg vizes rendszer: 160 l-es indirekt tartállyal, rekuperátor (hővisszanyerős szellőztető készülék; ezzel a berendezéssel sok energiát megtakaríthat).

A kiemelkedő szigetelésnek köszönhetően a határoló falak belső felületi hőmérséklete közel azonos a belső levegő hőmérsékletével, Nem alakul ki huzat, egész évben friss levegő minden lakóhelyiségben, szabályozott a páratartalom és penészedés nem alakul ki az épületben, a szellőző rendszer kiszűri a bejövő levegőben található pollenek 70%-át.

Pince (75,45 + fedett bejáró 2,45 nm): garázs (38,9 nm), háztartási helyiség (7,2 nm), hobbiszoba (15,54 nm), zuhanyzó (2,28 nm), dolgozó (7,53 nm), lépcső (4 nm).

Földszint: előszoba (3,86 nm), előtér (5,87 nm), terasz kertkapcsolatos nappali (29,81 nm), konyha + étkező (21,6 nm), lépcső (4 nm), WC (2 nm), 2 terasz (18,46 nm, 21,19 nm).

Emelet (67,14 nm): közlekedő (3,13 nm), 3 szoba (12,27 nm, 12,91 nm, 15,59 nm), fürdő ( 6,06 nm), gardrób (9,5 nm), erkély (9 nm). A szülői háló önálló gardróbbal.Eredeti tervekszerint fürdőszoba is tartozik hozzá, ami gardróbnak lett kialakítva, de visszaállítható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1691 e Ft
1709 e Ft 1%
1070 e Ft -58%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
308.7 m Ft -29%
149.8 m Ft -166%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1436 M Ft
8 szoba
500 m²
II. kerület, Pasarét
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1650 M Ft
17 szoba
1200 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

249.9 M Ft
5 szoba
160 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

538.5 M Ft
5 szoba
300 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

850 M Ft
12 + 3 szoba
650 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2513.91 M Ft
5 szoba
840 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft