BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 13 kép 1/16
2 486 190 093 Ft2486.19 M Ft 2 959 750 Ft/m2
5 szoba
840 m²
építés éve:1932

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1294 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:

Eladó klasszikus eleganciát sugárzó, exkluzív villa Budapest II. kerületében

Budapest egyik legnívósabb, reprezentatív környékén, csendes utcában kínáljuk megvételre ezt a páratlan eleganciájú, összesen bruttó 840 nm, nettó 658 nm alapterületű, négy szintes villát, amely egy 1294 nm-es, gondozott telken helyezkedik el.

Az ingatlan jellemzői
Építés éve: 1932
Teljes körű felújítás: 2009
Tájolás: Délnyugati
Lift: Igen
Fűtés: Gázkazán

Elrendezés
Földszint: Impozáns nappali, elegáns étkező, teljesen felszerelt konyha, könyvtár/dolgozószoba, külön gardrób, kamra, vendégmosdó, előszoba, közlekedő, teraszkapcsolat
Emelet: 3 tágas hálószoba, 2 fürdőszoba, gardróbszoba, konyha, teraszok (55 nm, 40 nm és 23 nm). Igény esetén további 2 hálószoba kialakítható.
Wellness szint: Medence, szauna, gőzkabin, masszázszuhany, borospince, személyzeti lakás, mosdó
Garázsszint: 6 állásos teremgarázs, tárolók

Ez az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik a klasszikus villaépítészet időtálló eleganciáját keresik egy exkluzív budai környezetben, kompromisszumok nélkül.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2023. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2960 e Ft
1354 e Ft -119%
961 e Ft -208%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
2486.19 M Ft m Ft
412.1 m Ft -503%
236.6 m Ft -951%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

495 M Ft
6 szoba
416 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
8 szoba
500 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület