Seven Pearl

Eladó családi ház
Berettyóújfalu

+ 17 kép 1/20
41 500 000 Ft41.5 M Ft 638 462 Ft/m2
3 szoba
65 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 981
Tárkányiné Szendrei Marianna
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Berettyóújfalu Herpály városrészében.

Az ingatlan egy 720 m²-es telken helyezkedik el, a lakóépület alapterülete megközelítőleg 65 m². A ház nyugodt lakókörnyezetben található, a város központi szolgáltatásai könnyen elérhetők.

A lakóház elrendezése:

3 külön nyíló szoba
étkező-konyha
fürdőszoba és WC egy helyiségben

Az épület beton alapra épült, vegyes falazatú (vályog szerkezetű), hozzávetőlegesen 1980-ban épült.

Közművek:

víz
villany
gáz
csatorna

A fűtés gázkonvektorokkal megoldott.

A telken található egy kb. 80 m²-es melléképület is, amely több helyiségből áll, és tárolásra, műhely jellegű használatra, illetve garázs funkcióra is alkalmas lehet.

A környék infrastruktúrája rendezett, a közelben elérhető:

élelmiszerbolt
piac
orvosi rendelő
gyógyszertár
strand

Az ingatlan elhelyezkedése és mérete alapján saját használatra vagy egyéb hasznosítási célra is megfelelő lehet.

Irányár: 41,5 millió Ft
Telefon: +36 30 98 18 875
BERETTYÓÚJFALU – JÓ HELYEN, JÓ ÁRON!
Eladó 2+1 fél szobás családi ház nagy telekkel, melléképülettel!

720 m² telek
65 m² ház
80 m² melléképület + garázs
Összközmű
Gázfűtés

Minden pár perc sétára: piac, boltok, orvos, gyógyszertár, strand!

Tökéletes választás otthonnak vagy befektetésnek!

Ár: 41,5 millió Ft
Telefon: +3630-9818875

#eladóház #Berettyóújfalu #ingatlan #családiház #befektetés

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Berettyóújfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Berettyóújfalu m² ár
638 e Ft
615 e Ft -4%
Ennek az ára
Berettyóújfalu átlagár
41.5 M Ft m Ft
76.7 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Berettyóújfalu

Eladó családi házak a környékről

Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

39.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

39.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88 M Ft
6 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

18 M Ft
2 szoba
86 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

38 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

15.99 M Ft
1 szoba
60 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

55.5 M Ft
3 szoba
135 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft