River Life

Eladó családi ház
Békéscsaba

39 900 000 Ft39.9 M Ft 332 500 Ft/m2
3 szoba
120 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Kárnyáczki Márta
Immo1 Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó frissen felújított, 120 m2-es, többnyire tégla falazatú, tágas családi ház Békéscsabán, a Szarvasi út környékén!

Ingatlan paraméterei:
- alapterület: 120 m²
- három szoba
- amerikai konyhás nappali
- két fürdőszoba
- közlekedő
- terasz

Telek: 500 m2
Rendezett zárt udvar

Műszaki paraméterek:
- Vegyes falazat, melynek nagyobb része tégla
- Új villany- és vízvezetékek
- Új műanyag nyílászárók
- Új beltéri ajtók
- Új burkolatok
- Új fűtésrendszer

Csendes utcában található, közelben iskola, óvoda, bevásárlóközpont, a belváros is könnyedén elérhető.
Ajánlom figyelmébe családosoknak, az ingatlanra igényelhető Otthon Start és Csok Plusz hitel.
Ne hagyja ki ezt a kedvező lehetőséget, hívon és kérjen időpontot a megtekintésre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
333 e Ft
480 e Ft 31%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
39.9 M Ft m Ft
56.2 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

130 M Ft
9 + 2 szoba
293 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.5 M Ft
4 szoba
155 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

84.9 M Ft
4 szoba
123 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft
8 szoba
290 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

19.8 M Ft
2 szoba
112 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

285 M Ft
13 szoba
600 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft