Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Békéscsaba

+ 17 kép 1/20
17 500 000 Ft17.5 M Ft 203 488 Ft/m2
3 szoba
86 m²
építés éve:1955

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 825 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3666666009
Kovács Viktor
Körös IBH Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Békéscsaba-MezőmegyerEladó egy 86 négyzetméteres családi ház Békéscsaba-Mezőmegyer városrészben. Az ingatlan ideális választás lehet pároknak és kisebb családok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni. Az 1955-ben épült ingatlan karbantartott, de részben felújítandó állapotban van. Az udvar és a kert gondozott, a hátsó részben veteményes van.Főbb jellemzők:- 86 négyzetméter lakóterület- 3 szoba- 825 négyzetméteres telek- Összközmű- Gáz cirkó fűtés és vegyestüzelésű kazán- Vert falazat
Érdeklődni: Kovács Viktor +36 (30) 9850904

Referencia szám: HZ018885

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
203 e Ft
480 e Ft 58%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
17.5 M Ft m Ft
56.2 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft
8 szoba
290 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Károlyi utca
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

45 M Ft
5 szoba
168 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

119 M Ft
4 szoba
162 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba