BAM Living

Eladó családi ház
Balatonszárszó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
56 500 000 Ft56.5 M Ft 1 046 296 Ft/m2
3 szoba
54 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 250 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Tódor Dominik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME ingatlan iroda eladásra kínál egy új építésű könnyűszerkezetes lakóházat BALATONSZÁRSZÓ gyorsan fejlődő részén. A Balaton és az M7-es autópálya is könnyen, gyorsan megközelíthető. -Az épület hasznos területe 57 m2, mely egy 1030 m2-es területen helyezkedik el. -Az ingatlanban gázon kívül minden közmű megtalálható, gáz a telek előtt van. -Az épületben található 1 nappali, 2 szoba, 1 konyha, 1 fürdőszoba külön wc-vel, 1 tároló. -A belső tér "emelt szerkezetkész" állapotban van. -Német gyártmányú GEALAN 3 rétegű műanyag nyílászárók. -H-tarifa, 1 db Gree Silver Inverter klímával. Az ingatlan ára a jelenlegi állapotban értendő. Tehermentes, tulajdoni jogviszonyok tisztázottak. Amennyiben felkeltette érdeklődését ez nagyon jó környéken található lakóház, keressen a megadott elérhetőségeimen bátran! Vásárolna de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll a rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Balatonszárszón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszárszó m² ár
1046 e Ft
409 e Ft -156%
Ennek az ára
Balatonszárszó átlagár
56.5 M Ft m Ft
35.1 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszárszó

Eladó családi házak a környékről

Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

135 M Ft
4 szoba
400 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

98 M Ft
7 szoba
140 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

104.9 M Ft
7 szoba
130 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

220 M Ft
7 szoba
330 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

440 M Ft
11 szoba
746 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

269 M Ft
12 szoba
486 m²
Balatonszárszó, Szóládi utca
Eladó családi ház

Balatonszárszó

125 M Ft
12 szoba
275 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

44.7 M Ft
3 szoba
89 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

159 M Ft
9 szoba
240 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

39.8 M Ft
3 szoba
80 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Látrány