Avico Greentop

Eladó családi ház
Balatonboglár

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 899 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 688 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Szűcs Gergely
City Cartel Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A City Cartel Ingatlaniroda kínálatában elérhető egy kiváló elhelyezkedésű családi ház Balatonbogláron, a vízpart közvetlen közelében!

A 100 m²-es alapterületű ingatlanhoz egy 688 m²-es, körbejárható és akár tovább is beépíthető telek tartozik. Az udvarban gépkocsibeálló, garázs, valamint a ház mögött egy különálló tároló is helyet kapott, amely tovább növeli a praktikus kihasználhatóságot.

A földszintes, téglából épült, palatetős épület lakóingatlan besorolású, és az alábbi helyiségekkel rendelkezik: három tágas hálószoba, nappali, konyha étkezővel, fürdőszoba, külön WC, kamra és egy fedett terasz, amely kellemes kültéri időtöltést biztosít.

Az ingatlan tökéletes választás lehet állandó lakhatásra, de nyaralóként vagy akár befektetési célból is remek lehetőséget kínál. A Balaton közelsége, valamint a környék kiváló infrastruktúrája – többek között vasútállomás, zöldséges, kávézó, drogéria, cukrászda, pizzéria, büfék és hajóállomás – mind csupán néhány száz méterre találhatók.

Kivételes lokáció, sokoldalú felhasználhatóság, hatalmas potenciál!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, és tekintse meg személyesen is ezt a remek lehetőséget!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2023. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
899 e Ft
830 e Ft -8%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
89.9 M Ft m Ft
109.7 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
3 szoba
258 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89 M Ft
4 szoba
120 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

199 M Ft
4 szoba
205 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonboglár, Bercsényi utca
Eladó családi ház

Balatonboglár

150 M Ft
1 szoba
305 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

129.99 M Ft
11 szoba
340 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

147 M Ft
7 + 3 szoba
310 m²
Balatonboglár, Kazinczy utca
Eladó családi ház

Balatonboglár

299 M Ft
10 szoba
255 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

149.9 M Ft