Seven Pearl

Eladó családi ház
Balatonlelle

+ 15 kép 1/18
146 000 000 Ft146 M Ft 2 027 778 Ft/m2
4 szoba
72 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 597 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3684999416
Gáborné Kóczián Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Készen áll a ház, hogy megteljen élettel, nevetéssel és az első közös emlékekkel.
Balatonlellén eladó egyszintes, önálló családi ház, varázslatos, gondozott csodálatos növényekkel beültetett 597 nm-es kerttel.
A jelenlegi tulajdonosok a házat 2008-ban teljesen átépítették, új födémszerkezetet, tetőszerkezetet és héjalást kapott, a külső felületeket hőszigetelték, és (krími barna) homokkő díszítéssel látták el, a külső nyílászárókat kétrétegű hőszigetelt üvegezésű, műanyag szerkezetűre cserélték, amelyeket műanyag redőnyökkel látták el. A belső teret is teljesen átépítették. A közművezetékeket kicserélték, 3 félszobát és egy tágas, rendkívül világos nappalit, konyhát, wc-t és fürdőt, illetve egy külön wc helyiséget alakítottak ki. A szobák és a nappali laminált padlólap borításúak, a további helyiségek kerámialappal burkoltak.
A lakótér fűtését és a használati meleg víz ellátását zárt égésterű kombi gázkazán biztosítja. A fűtés távolról is vezérelhető, ezzel is fokozva a tulajdonosok maximális komfortérzetét.
A telken belül még egy 23 nm-es, tégla építésű garázs is helyet kapott, mely elektromos kapuval felszerelt.
A ház 72,18 nm, a nyitott terasz 28.54 nm, mely lehetőséget ad családi összejöveteleknek, sütögetéseknek vagy egy kellemes nyár esti beszélgetéseknek.

A megunhatatlan magyar tenger csupán 300 méterre található. Ez az ingatlan tökéletes választás állandó otthonnak, de a Balaton part közelsége miatt nyaralónak is kiváló.

Bővebb, részletese felvilágosításért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ036550

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
2028 e Ft
1612 e Ft -26%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
146 M Ft m Ft
202.6 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle

Eladó családi házak a környékről

Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

59 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonlelle, Arany János utca
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
6 szoba
1300 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

174.99 M Ft
7 szoba
230 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
400 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

139 M Ft
9 szoba
265 m²
Balatonlelle, Takács Sándor
Eladó családi ház

Balatonlelle

127.5 M Ft
6 szoba
270 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

149.9 M Ft
9 + 3 szoba
370 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba