River Life

Eladó családi ház
Ásotthalom, 10 felett

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
38 900 000 Ft38.9 M Ft 793 878 Ft/m2
1 szoba
49 m²
10 felett
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 78414 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 263
Tokaji Tibor
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ KÜLÖNLEGES, PÁRATLAN TANYÁS BIRTOK Ásotthalom külterületén — 7,8 h, lakó- és gazdasági épületekkel, lovas infrastruktúrával, teljes egészében körbekerítve.

Ásotthalom, Gátsor természetközeli és csendes környezetében eladó egy 6 helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 7,8 hektáros birtok.
A helyrajzi típusok: kivett tanya, lakóingatlan, legelő, gyümölcsös, udvar és gazdasági épület — így többféle mezőgazdasági vagy turisztikai üzleti modell megvalósítható.
A gazdasági épületek összterülete kb. 800 m², a lakórész hasznos alapterülete 49 m².

Építési és műszaki jellemzők:
- Vegyes és tégla falazatú gazdasági épületek, masszív szerkezet.
- Lakórész vályogfalazatú, hagyományos parasztház jellegű, jó állapotban.
- Nyílászárók cseréje megtörtént kb. 3–4 éve.
- Fűtés: hagyományos cserépkályha; működő búbos kemence és több kamra, ólak, tárolók a telken.

Közművek és infrastruktúra:
- Villamos energia: 1 fázis mindegyik tanyába bevezetve.
- Vízellátás: fúrt kút; mindegyik tanyában.

Lovas lehetőségek:
- Elkerített karám a lakórészhez közel.
- Külön tégla istálló épület kialakítva lovak tartására és kiképzésére; alkalmas hobbi- vagy sportló tartásra, oktatásra.

Kinek ajánlott:
- családi gazdaság, önellátás, állattartás,
- mezőgazdasági vállalkozás (gyümölcsös, legelő, fóliázás),
- falusi vendéglátás, ökotanya, lovasturizmus,
- többgenerációs vidéki élet kialakítása.

Ez a BIRTOK MEGBÍZHATÓ alapot ad mind magáncélú, mind vállalkozási tervekre, KIVÁLÓ BŐVÍTHETŐSÉGET biztosítva.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, és teremtse meg saját, zöld kis paradicsomát a világ zajától távol!

Ha az alaprajz és a fotók alapján úgy ítéli meg, hogy személyesen is megtekintené a birtokot vagy bármely kérdés felmerül az ingatlannal kapcsolatban keressen bizalommal!

Tel: +36-70-263-5362

Tokaji Tibor

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

1 szobás családi házak ára Ásotthalmán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ásotthalom m² ár
794 e Ft
424 e Ft -87%
Ennek az ára
Ásotthalom átlagár
38.9 M Ft m Ft
32.1 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ásotthalom, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

51 M Ft
4 szoba
127 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

29.59 M Ft
35 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szatymaz, Neszürjhegyi kertsor
Eladó telek

Szatymaz

13.7 M Ft
967 m²
0 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

46 M Ft
2 szoba
45 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

29 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentes, Dózsa György utca 100
Eladó családi ház

Szentes

29.9 M Ft
2 szoba
68 m²
Ásotthalom, VI. körzet tanya
Eladó családi ház

Ásotthalom

3.7 M Ft
1 + 1 szoba
86 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft