City Pearl

Eladó családi ház
Ásotthalom, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
38 990 000 Ft38.99 M Ft 487 375 Ft/m2
2 szoba
80 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1439 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Szécsi Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home&People azonosító: #22263

Szécsi Nikolett 06703233952

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT,KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

 

Ásotthalom központjában családi ház eladó!

Főbb paraméterek:

80 m2-es lakóterű, 1439 m2-es telek, lakható melléképület, garázs

konyha, 2 szoba, fürdőszoba, kamra, wc, terasz, szoba-konyhás melléképület

gáz cirkó ill szilárd tüzelésű kazán

2024-ben villanyhálózat felújítása történt

Fí-relé

Klíma

tető szigetelve

 

 Irányár: 38 990 000 Ft

 

H&P azonosító: 22263

Hívjon bizalommal! Szécsi Nikolett 0670/3233952

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Ásotthalmán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ásotthalom m² ár
487 e Ft
367 e Ft -33%
Ennek az ára
Ásotthalom átlagár
38.99 M Ft m Ft
35.1 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ásotthalom, földszint

Eladó családi házak a környékről

Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

44.999 M Ft
3 szoba
150 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

23.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

7.999 M Ft
2 szoba
47 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Ásotthalom, VI. körzet tanya
Eladó családi ház

Ásotthalom

3.7 M Ft
1 + 1 szoba
86 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

2.49 M Ft
60 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
135 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

38.9 M Ft
1 szoba
49 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

46.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

17.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház

Ásotthalom

15.2 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Ásotthalom
Eladó családi ház