BAM Living

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 12 kép 1/15
64 900 000 Ft64.9 M Ft 129 800 Ft/m2
2 szoba
500 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Boldvavölgyi Péterné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Albertirsa jó környékén, a vasútállomáshoz és a központhoz közel, iskola és pékség szomszédságában kínálunk megvételre egy 62,49 +17.75 m²-es családi házat 500 m²-es telken.

Helyiségek: 2 szoba, nappali, konyha, gardrób, előszoba, fürdőszoba, külön WC, valamint külön bejárattal egy szoba saját WC-vel + tároló.

Műszaki tartalom:

Vegyes falazat (tégla és vályog), beton alap
Tetőcsere megtörtént
3 éve villanyvezeték-csere
3 éve 5,5 kW-os napelem rendszer
Műanyag nyílászárók
2 db 3,5 kW inverteres hűtő- fűtő klíma
Gáz cirkó és vegyestüzelésű kazán radiátoros hőleadással
Összközműves (víz, gáz, csatorna, áram)
Extrák: elektromos kapu, 2 db kamera, fedett kocsibeálló, fúrt kút, nagy terasz, kis kerti tó, sütögető, játszórész, valamit a bútorzat igény szerint tartalmazza a vételárat.
Csendes, jó szomszédság, kiváló elhelyezkedés.
Energetikai tanúsítvány készítése folyamatban.
Készpénzes vevők jelentkezését várjuk, mert az ingatlan jelenleg a térképen nem megfelelően van feltűntetve.
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
130 e Ft
685 e Ft 81%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
64.9 M Ft m Ft
46.4 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

9.99 M Ft
1 szoba
48 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

53.5 M Ft
3 szoba
130 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
103 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

36.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
3 szoba
103 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

13.5 M Ft
1 szoba
40 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

63.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

15.5 M Ft
1 szoba
56 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

73.98 M Ft
4 szoba
77 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²