Eladó családi ház
Abda
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
MINŐSÉG, ELEGANCIA és KÉNYELEM MINDEN MENNYISÉGBEN!!!
Szeretne egy igazi otthont, ahová egyszerűen CSAK BE KELL KÖLTÖZNI?Olyat, ami minden porcikájában ÍZLÉSES és GYÖNYÖRŰ?Ahol TÁGAS TEREK, MINŐSÉGI BÚTOROK, KÉNYELMES TERASZ és egy PARKOSÍTOTT UDVAR várja?
Ritkán találkozunk olyan ingatlannal, amire kevés az a kifejezés hogy szép! Mert ez a ház nem egyszerűen csak szép, hanem magával ragadó! Ahol a kifinomult ízlésvilág, a színek és textúrák összhangja, a fények játéka és a drapériák lágy vonala meghitt belsőt kölcsönöz! Vajon tényleg van ilyen? IGEN! És ez a meseszép otthon most új tulajdonosát keresi!
Abda egy csendes, új házakkal övezett utcájában található a fenti ingatlan, mely páratlan a maga nemében! A település Győrtől mindössze pár percre elérhető, kiváló közlekedéssel, remek infrastruktúrával rendelkezik.
A ház a maga 189 m2-ével már-már akár nagynak is mondható és tényleg az! De kiváló elosztásával, a nélkülözhetetlen terek kialakításával, a kényelem és a praktikum jegyében épült. Itt nem kell attól félni, hogy valaminek nem lesz hely! Mindennek lesz, nem is akármilyen! A ház alapvetően 2 lakrészből áll, mely OTTHONKÉNT és VÁLLALKOZÁSKÉNT egyaránt működhet, külön teret biztosítva a pihenésnek és a munkának vagy hobbi tevékenységnek. Kiváló lehet nagyobb családoknak, összeköltözőknek, ahol együtt ám mégis külön, kényelmesen megférnek a generációk egymás mellett. A ház első része az otthon minden kényelmével várja lakóit, a hátsó részben akár iroda, masszázs szalon, műköröm stúdió, jóga oktatás, vagy bármilyen más tevékenység működtethető.
Nézzük a ház elosztását.ELSŐ LAKRÉSZ - nettó 114,54 m2: előszoba, közlekedő-gardrób, nappali + 3 szoba, konyha, kamra, fürdőszoba, külön WC, háztartási helyiségHÁTSÓ LAKRÉSZ - nettó 74,72 m2: előszoba-közlekedő, nappali + 2 szoba, gardrób, konyha, étkező, fürdő, külön WCA két lakrész külön-külön megközelíthető, egy hatalmas fedett terasz köti össze a tereket, mely egészen a ház mögé is hátranyúlik.
A telket elölről fa burkolatú, épített kerítés határolja, melyen egy kisajtó és egy kétszárnyas motoros kapu biztosítja a bejutást. A gépkocsikkal a ház mellett kényelmesen lehet parkolni a zárt udvaron belül. A kert 900 m2, mely kellő méretű, ám mégsem ad a szükségesnél több munkát tulajdonosának. Gyönyörű örökzöldek, fák, bokrok övezik a házat, itt ott virágok, szobrok is megbújnak a buja növényzetben. Az udvaron gondos fa tároló biztosít helyet a kerti szerszámoknak, vagy a kerékpárnak. Bőven van még hely medence, kerti sütögető, játszótér vagy garázs kialakítására is.
AZ ÉPÜLET SZERKEZETE:A ház 1999-ben épült, könnyűszerkezetes kivitelben. Az alapozás 40 cm széles, 80 cm mély sávalappal készült. A lábazati falak 30 cm-es pinceblokkból épültek. A talajnedvesség ellen az épület 3 réteg bitumenes lemez szigeteléssel védett. A teherhordó falak 30 cm-es favázas könnyűszerkezetű falak, melyek statikai és hőtechnikai megfelelősége kiváló. A födém 20 x 8 cm-es pallókkal szerelt, az áthidaló szerkezetek a fa vázgerendák közé helyezett fa bordák. A padlástérbe Roto típusú fa padláslépcsőn lehet feljutni. A tetőszerkezet 8 x 15 cm-es szarufákból készült fedélszék, 15 x 15-ös fogópárokkal összefogva, gyalult szaruvéggel ellátva. A tetőhajlás 40°. A tetőt csornai hódfarkú mázas cserép fedi. Az ereszcsatorna horganyzott bádog szerkezetből készült. A kémények falazott rendszerű, béléscsővel ellátottak, a gázkémény 130-as átmérővel rendelkezik. Az épület lábazati műgyanta bevonattal borított. A belső válaszfalak 7,5 cm vastag fabordás könnyűszerkezetű falak, gipszkarton borítással ellátva. A külső nyílászárók 2 rétegű műanyag ablakok, redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve.. Az épület fűtését különválasztva 2 db Saunier Duval gáz cirkó kombikazán működteti, a hőleadás radiátorokon keresztül történik.
AZ ÉPÜLET BELSEJE: ELSŐ LAKRÉSZ:A ház helyiségei kiválóan felszereltek. A konyha maximálisan gépesített, Cata szagelszívóval, Bosch elektromos sütővel és főzőlappal, Bosch beépített hűtővel és Beko mosogatógéppel rendelkezik. A rusztikus konyha rengeteg tárolófelületet biztosít, a kamra az otthon eltett finomságok színtere. A közlekedőkön hatalmas, tükrös beépített szekrények találhatóak, elnyelve mindent, legyen szó ruháról, cipőről, vagy bármi másról. A ház belseje pár éve lett átfestve, a falakon mosható burkolat található, mely könnyen tisztítható, bármikor egyszerűen cserélhető, leszedhető. Az ajtókeretek, a díszlécek és a lábazat festése szintén megújult. A helyiségekben több helyen beépített spot világítás biztosítja a hangulatos lámpafényt. A szobákban fa parketta és szalagparketta, a többi helyiségben minőségi kerámia burkolatok kerültek beépítésre. A ház kiváló szigetelésének köszönhetően nyáron sem melegszik, és nagy mérete ellenére, a téli hónapokban is alacsony fenntartási költséggel üzemeltethető.
HÁTSÓ LAKRÉSZ:Az épületrész 2 éve lett felújítva, új parkettát, festést kapott, megújult a kád, a WC helyiség, új fürdőszoba szekrény került beépítésre, gardrób lett kialakítva.
Ha Önnek nem csak a ház, hanem a berendezés is elnyerte tetszését, az ingatlan megegyezés szerint akár teljes bútorzattal (kivéve a személyes tárgyakat, festményeket, dekorációkat és egyes elemeket) is megvásárolható.
A családi ház 2 lakrésze külön-külön gáz és villanyórával ellátott, a közös vízórára igény szerint almérő szerelhető. A ház minden paramétere megfelel a társasházi szabályoknak, így akár 2 lakásos társasházzá is nyilvánítható.
Rezsi költségek:ELSŐ LAKRÉSZ: 15.600,-Ft gáz, 6.000,-Ft villany, 6.300,-Ft vízHÁTSÓ LAKRÉSZ: 12.400,-Ft gáz, 5.400,-Ft villany, 6.300,-Ft víz
A HÁZ TEHÁT ELADÓ! A FENT LEÍRTAK MINDEN JELLEMZŐJÉVEL RENDELKEZIK, A FOTÓK ÖNMAGUKÉRT BESZÉLNEK!Ha 50 millióért keres egy lakást, akkor ez nem Önnek való!De ha értékeli mindazt, amit ez a lenyűgöző otthon nyújthat Önnek és családjának, akkor keressen bátran és tekintse meg velem a még fel nem fedett apró csodákat!
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Abda