Aerogate Homes

Kiadó ipari ingatlan
Debrecen

+ 17 kép 1/20
5 369 550 Ft5370 E Ft / hó 2 991 Ft/m2
1795 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    3652234128
    Sallai Ferenc
    Duna House - Debrecen, Derék utca

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó ipari ingatlan leírása

    KIADÓ MODERN IPARI CSARNOK ÉS IRODA KOMPLEXUM AZONNAL HASZNÁLHATÓ!
    Kiváló műszaki tartalommal, teljes közművel, daruzható csarnokkal ideális gyártásra, logisztikára vagy raktározásra!
    Déli ipari park
    Telek és övezeti besorolás
    Telekterület: 4.031 m²
    Építési övezet: Gá-IP/21
    Beépítési mód: Szabadonálló
    Összes beépített terület: 1.794,9 m²

    Épület fő paraméterei
    Csarnok alapterület: 992 m²
    Szociális blokk: 134 m²
    Iroda földszint: 334,8 m²
    Iroda emelet: 334,8 m²
    Hasznos alapterület összesen: 1.680,52 m²
    Épületmagasság: 8,05 m
    Befoglaló méret: 30,60 × 60,50 m

    Műszaki felszereltség ipari szint
    Acélvázas csarnokszerkezet, utólagos híddaru fogadására alkalmas (max. 7,5 tonna)
    Ipari áram: 3 × 360 A
    Teljes közművesítés
    270 m³ tűzivíz tároló
    Irodák hűtése és fűtése: 3 db hőszivattyúval
    30 perces tűzállóság (KK besorolásnak megfelelő kivitelezés)
    tűzgátló festett acélszerkezet
    kőzetgyapotos tetőszigetelés
    PIR oldalpanelek

    Tűzvédelmi és engedélyezési státusz
    Jelenleg nyílászáró gyártó üzemre engedélyezett
    AK tűzvédelmi besorolás, de KK követelmények szerint kivitelezve
    Az épület ipari gyártásra, szerelésre, raktározásra könnyen átalakítható

    Parkolás
    9 db parkolóhely kialakítva telken belül

    BÉRLÉSI FELTÉTELEK
    Csarnok:
    1.126 m² × 8 EUR/m² = 9.008 EUR + ÁFA / hó

    Iroda:
    669 m² × 9 EUR/m² = 6.021 EUR + ÁFA / hó

    Összesen: 15.029 EUR + ÁFA / hó

    A bérleti díj nem tartalmazza az üzemeltetési költségeket (épületbiztosítás, építményadó, rezsi)
    Miért különleges ez az ingatlan?
    Azonnal használható ipari csarnok
    Magas műszaki színvonal, daruzható szerkezet
    Erős elektromos kapacitás ideális modern gyártáshoz
    Teljes infrastruktúra és tűzvédelmi megfelelőség
    Befektetésnek is kiváló (bérbeadásra alkalmas)
    Modern irodaépület, hőszivattyús klimatizálás

    További információ és megtekintés
    Komoly érdeklődők számára részletes műszaki dokumentáció és alaprajzok rendelkezésre állnak.
    Megtekintés előre egyeztetett időpontban!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

    Ipari ingatlanok ára Debrecenben

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Debrecen m² ár
    3 e Ft
    3 e Ft -11%
    Ennek az ára
    Debrecen átlagár
    5370 E Ft / hó m Ft
    1.9 m Ft -179%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Debrecen

    Kiadó ipari ingatlanok a környékről

    Hajdúszoboszló
    Kiadó ipari ingatlan

    Hajdúszoboszló

    2250 E Ft / hó
    1280 m²
    Debrecen
    Kiadó ipari ingatlan

    Debrecen

    1200 E Ft / hó
    3.5 ha
    1800 m²
    Debrecen
    Kiadó ipari ingatlan

    Debrecen

    1028 E Ft / hó