Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Pécs, földszint

+ 7 kép 1/10
30 990 000 Ft30.99 M Ft 143 472 Ft/m2
216 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Vincze László György
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó felújított üzlethelyiség/raktárhelyiség Pécs történelmi Belvárosában!
Pécs szívében, frekventált, mégis jól megközelíthető helyen kínálunk megvételre egy 216 nm-es, szuterén szinten elhelyezkedő, több helyiségből álló üzlethelyiséget/raktárat. Az ingatlan teljes körű felújításon esett át 2024-ben, így azonnal birtokba vehető, és nem igényel további beruházást.
Felújítások:,új műanyag nyílászárók,új villamoshálózat,új falak vakolása, festése.
Főbb jellemzők: -Összesen 212 m? alapterület, -4 egymásba nyíló, de külön bejárattal is rendelkező helyiség. -2 különálló raktárhelyiség. -Utcafronti és udvari bejárat. -Zárt, motoros kapuval ellátott udvaron belüli parkolási lehetőség több autó számára. -Felújított, azonnal használatba vehető állapot.
Hasznosítási lehetőségek:
Kiválóan alkalmas üzlethelyiségnek, raktározásra, sporttevékenységre vagy akár befektetési célra is. Elhelyezkedése és kialakítása sokféle vállalkozási tevékenység számára biztosít ideális környezetet.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget Pécs egyik legkeresettebb városrészében! M307587

30990000 Ft

Referencia szám: M307587

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
143 e Ft
591 e Ft 76%
Ennek az ára
Pécs átlagár
30.99 M Ft m Ft
96.8 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út
Eladó családi ház

Pécs

95 M Ft
5 szoba
207 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

122 M Ft
4 szoba
181 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Vasas, D utca 11
Eladó családi ház

Pécs

3.48 M Ft
1 + 1 szoba
93 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs, Belváros, Városház köz
Eladó családi ház

Pécs

41.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Ürög, Szőlész dűlő
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
4 szoba
265 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
3 szoba
160 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Mohács