Astora Art House

Eladó családi ház
Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út

+ 17 kép 1/20
95 000 000 Ft95 M Ft 458 937 Ft/m2
5 szoba
207 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Telekméret: 6000 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999193
Palaczki János
Duna House - Pécs, Király ház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Nagyárpádon, akár 2 generáció együttélésére is alkalmas, két külön lakrészes, összességében 207 m2-es, családi ház, garázzsal, műhellyel, gazdasági épületekkel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
459 e Ft
783 e Ft 41%
Ennek az ára
Pécs átlagár
95 M Ft m Ft
166.6 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Nagyárpád, Köves-földi út

Eladó családi házak a környékről

Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs, Belváros, Városház köz
Eladó családi ház

Pécs

41.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs