Astora Márvány8

Eladó üzlethelyiség
Pécs, földszint

+ 4 kép 1/7
89 000 000 Ft89 M Ft 574 194 Ft/m2
155 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999187
Bogáthy Eszter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Belvárosi utcafronti 155 m2-es üzlethelyiség ELADÓ!

A forgalmas úton található üzleti ingatlan jelenleg egy utcai és egy hátsó bejárattal rendelkezik,de könnyedén visszaalakítható a másik utcai, így akár két kisebb üzletté is bontható.

A közelben sok egészségügyi és szépészeti szolgáltató, vendéglátó helyek és egy több lakásos nagy társasház található, így ügyfél forgalommal járó tevékenységhez ideális.

Az üzlettér 65 m2-es, mely a hátsó résszel egybenyitható, a belmagasság 3 méter feletti.Iroda, műhely, mosdók, teakonyha és egy alagsori 2 helyiséges tároló a jelenlegi tagolása az ingatlannak. Új műanyag nyílászárókkal és gáz cirkó radiátoros fűtéssel rendelkezik.

Zárt parkolóban kamerával ellenőrzött 3 udvari beálló áll rendelkezésre. Konditerem, élelmiszer üzlet, ügyvédi iroda? Önnek mi az elképzelése? Beszéljük át!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

89000000 Ft
Hívjon bátran! +36 20 928 6806

Referencia szám: UZ083617

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
574 e Ft
591 e Ft 3%
Ennek az ára
Pécs átlagár
89 M Ft m Ft
96.8 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó családi házak a környékről

Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Pécs, Budai külváros, Fischer Béla utca
Eladó családi ház

Pécs

74 M Ft
3 szoba
140 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

150 M Ft
4 szoba
267 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Pécs, Gyárváros
Eladó családi ház

Pécs

64.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs, Belváros, Városház köz
Eladó családi ház

Pécs

41.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs, Gyárváros, Huba utca 11
Eladó családi ház

Pécs

42.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

125 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²