City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Orfű

+ 17 kép 1/20
429 900 000 Ft429.9 M Ft 999 767 Ft/m2
11 szoba
430 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999168
Spiesz Patrik
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

430 NM-ES 9 SZOBÁS VENDÉGHÁZ!!! Orfűn a nagy tónál közvetlen a vízpart közelében eladó egy összesen 430 nm alapterületű, sok extrával felszerelt, felújított állapotú, gáz kondenzációs kazánnal és klímákkal is fűthető 9 szobás vendégház, teraszokkal, tárolókkal, gépkocsi beálókkal, 1500 nm-es parkosított telken.

A ház a következő extrákkal felszerelt:
- jakuzzi
- finn szauna- klimatizált szobák- vízlágyító
- kamera rendszer

Az ingatlan jelenleg vendégházként üzemel, de kiválóan alkalmas önálló apartmanok/társasházi lakások kialakítására is!
A 9 szoba kiadhatóvá teszi az ingatlant nagyobb céges rendezvényekre, családi eseményekre, iskolai csoportok számára is.
A teljes berendezés alku tárgyát képezi!

Az ingatlan tehermentes és akár a foglalásokkal azonnal átvehető!

I.ár: 429,9M Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orfű

Eladó családi házak a környékről

Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

134.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

139.5 M Ft
4 szoba
180 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

134 M Ft
6 szoba
150 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Orfű, Szabadság utca
Eladó családi ház

Orfű

79.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

134 M Ft
6 szoba
150 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

48.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

199.99 M Ft
3 szoba
156 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

79.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

49.99 M Ft
3 szoba
78 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Orfű
Eladó családi ház

Orfű

89.9 M Ft
3 szoba
117 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba