BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Komló

+ 3 kép 1/6
13 500 000 Ft13.5 M Ft 259 615 Ft/m2
52 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999283
Szalay Anita
Duna House - Pécs, Nagy Imre út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Komlón eladó egy 52 m2-es üzlethelyiség utcafronti bejárattal. Jelenleg bérbe van adva, élelmiszer áruházként üzemel.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
260 e Ft
294 e Ft 12%
Ennek az ára
Komló átlagár
13.5 M Ft m Ft
37.9 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló

Eladó ingatlanok a környékről

Szentlőrinc, Erzsébet utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

150 M Ft
750 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
376 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

30.99 M Ft
216 m²
Komló, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

26.4 M Ft
77 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

8.9 M Ft
39 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

8.9 M Ft
39 m²
Szigetvár, József Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Szigetvár

79 M Ft
200 m²
Mohács
Eladó üzlethelyiség

Mohács

130 M Ft
4 szoba
207 m²
Komló, Petőfi tér
Eladó üzlethelyiség

Komló

49.9 M Ft
3 szoba
103 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

59.9 M Ft
80 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

15.8 M Ft
170 m²
118 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
376 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

40.6 M Ft
203 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Boda
Eladó családi ház

Boda

81.9 M Ft
3 szoba
134 m²
Komló, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

26.4 M Ft
77 m²
Villány, Baross Gábor utca
Eladó üzlethelyiség

Villány

19.9 M Ft
46 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

30 M Ft
1 + 3 szoba
90 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

7.99 M Ft
27 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

299 M Ft
260 m²
Villány, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Villány

14.9 M Ft
46 m²
Bezedek
Eladó családi ház

Bezedek

42 M Ft
3 szoba
130 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

15 M Ft
224 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló