Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Komló

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 239 096 Ft/m2
376 m²
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999243
Bencsik Tiborné Kata
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladásra kínálunk Komlón egy rendkívül sokoldalúan hasznosítható, 4 szintes ingatlant, amely kiváló lehetőséget kínál vállalkozásra vagy akár több funkció egyidejű működtetésére.Az épület jelenlegi kialakítása szerint külön lakrésszel és három, vendéglátásra vagy szolgáltatási tevékenységre alkalmas szinttel rendelkezik.A tetőtérben egy kb. 75 m²-es, lakhatásra kialakított lakrész található, amely ideális lehet tulajdonosi lakásnak vagy személyzeti elhelyezésre.Az első szinten jelenleg is működő és rendszeresen kiadott vendéglátóegység található, amely az új tulajdonos számára azonnali bevételi lehetőséget biztosíthat.Az alsó szinten korábban konditerem működött, így kiválóan alkalmas sport- vagy egyéb szolgáltató tevékenység kialakítására.Az alagsorban szauna és raktárhelyiségek kerültek kialakításra, amelyek tovább bővítik az ingatlan hasznosítási lehetőségeit.Az épület összesen 13 szobával rendelkezik, így az ingatlan akár teljesen újragondolható és átalakítható is például panzióvá, apartmanházzá, irodaházzá vagy egyéb üzleti célra.Ha egy nagy potenciállal rendelkező ingatlant keres Komló kedvelt részén, amelyet saját elképzelései szerint alakíthat, akkor megtalálta a tökéletes lehetőséget!Megtekintés miatt keressen bizalommal!
Érd.: Bencsik Kata +36 70 300 9013

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
239 e Ft
294 e Ft 19%
Ennek az ára
Komló átlagár
89.9 M Ft m Ft
37.9 m Ft -137%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló

Eladó ingatlanok a környékről

Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

8.9 M Ft
39 m²
Bezedek
Eladó családi ház

Bezedek

42 M Ft
3 szoba
130 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

47.9 M Ft
46 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

13.5 M Ft
52 m²
Szentlőrinc, Fő utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

20 M Ft
200 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Harkány
Eladó üzlethelyiség

Harkány

175 M Ft
686 m²
292 m²
Szigetvár, József Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Szigetvár

79 M Ft
200 m²
Komló, Hegyhát utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16.49 M Ft
120 m²
Komló, Zrínyi tér
Eladó üzlethelyiség

Komló

7.99 M Ft
27 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

59.9 M Ft
80 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

19.99 M Ft
0 m²
Mohács
Eladó üzlethelyiség

Mohács

130 M Ft
4 szoba
207 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

54.9 M Ft
70 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

54.9 M Ft
70 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

89 M Ft
155 m²
Mohács
Eladó üzlethelyiség

Mohács

130 M Ft
5 szoba
591 m²
Komló, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

26.4 M Ft
77 m²
Komló, Körtvélyes utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Pécs, Belváros, Béri Balogh Ádám utca
Eladó üzlethelyiség

Pécs

45 M Ft
58 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

40.6 M Ft
203 m²
Komló, Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
12 szoba
376 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

40.6 M Ft
203 m²

Falusi CSOK ingatlanok