Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Komló

+ 12 kép 1/15
54 900 000 Ft54.9 M Ft 784 286 Ft/m2
70 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999243
Bencsik Tiborné Kata
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Komlón, Körtvélyesben 70 nm-es, több, mint 30 éve jelenleg is működő, jól bejáratott vendéglátó üzlet eladó. A városrész központi részen, visszatérő vendégkörrel.
Csere is lehetséges ingatlanra vagy autóra, értékegyeztetéssel.
Érd.: Bencsik Kata +36 70 300 9013

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
784 e Ft
294 e Ft -166%
Ennek az ára
Komló átlagár
54.9 M Ft m Ft
37.9 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló

Eladó ingatlanok a környékről

Komló, Kossuth Lajos utca 113
Eladó üzlethelyiség

Komló

95 M Ft
1090 m²
Bezedek
Eladó családi ház

Bezedek

42 M Ft
3 szoba
130 m²
Pécs, Ispitaalja, Athinay út
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Komló, Körtvélyes utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

89 M Ft
155 m²
Szigetvár, József Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Szigetvár

79 M Ft
200 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

47.9 M Ft
46 m²
Villány, Baross Gábor utca
Eladó üzlethelyiség

Villány

19.9 M Ft
46 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

40.6 M Ft
203 m²
Pécs, Ispitaalja, Tömörkény István utca
Eladó családi ház

Pécs

69.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Komló, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

26.4 M Ft
77 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

30.99 M Ft
216 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
376 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

15.8 M Ft
170 m²
118 m²
Mohács
Eladó üzlethelyiség

Mohács

130 M Ft
5 szoba
591 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Harkány
Eladó üzlethelyiség

Harkány

175 M Ft
686 m²
292 m²
Szentlőrinc, Erzsébet utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

150 M Ft
750 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

49.9 M Ft
3 szoba
103 m²
Komló, Hegyhát utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16.49 M Ft
120 m²
Boda
Eladó családi ház

Boda

81.9 M Ft
3 szoba
134 m²
Komló, Hegyhát utca
Eladó üzlethelyiség

Komló