Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Komló

+ 7 kép 1/10
16 000 000 Ft16 M Ft 172 043 Ft/m2
93 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999243
Bencsik Tiborné Kata
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Komlón, Körtvélyesben működő vendéglátó egység eladó. A városrész központi részén helyezkedik el a jól bejáratott üzlet, 93 nm-en, beépített nagy terasszal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Bencsik Kata +36 70 300 9013

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
172 e Ft
294 e Ft 42%
Ennek az ára
Komló átlagár
16 M Ft m Ft
37.9 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló

Eladó ingatlanok a környékről

Harkány
Eladó üzlethelyiség

Harkány

169 M Ft
19 szoba
540 m²
Komló, Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
12 szoba
376 m²
Boda
Eladó családi ház

Boda

81.9 M Ft
3 szoba
134 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

8.9 M Ft
39 m²
Harkány
Eladó üzlethelyiség

Harkány

175 M Ft
686 m²
292 m²
Szigetvár, József Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Szigetvár

79 M Ft
200 m²
Szentlőrinc, Erzsébet utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

150 M Ft
750 m²
Boda
Eladó családi ház

Boda

81.9 M Ft
3 szoba
134 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

299 M Ft
260 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

89.9 M Ft
376 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

15.8 M Ft
170 m²
118 m²
Komló, Körtvélyes utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

8.9 M Ft
39 m²
Komló, Hegyhát utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16.49 M Ft
120 m²
Komló, Körtvélyes utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Bezedek
Eladó családi ház

Bezedek

42 M Ft
3 szoba
130 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

7.99 M Ft
27 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

54.9 M Ft
70 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

13.5 M Ft
52 m²
Komló, Petőfi tér
Eladó üzlethelyiség

Komló

49.9 M Ft
3 szoba
103 m²
Pécs, Ispitaalja, Athinay út
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Villány, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Villány