Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Győr

+ 7 kép 1/10
34 900 000 Ft34.9 M Ft 401 149 Ft/m2
87 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 87 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 639
Czuprák-Csehi Bettina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Megvételre kínálok Győr belvárosában, a sétálóutcában egy 87 nm-es szuterénben lévő üzlethelységet.

Az üzlethelység egy kis előtérből,3 külön helységből és 2 mosdórészből áll, ahol 3 mosdó, vagy egy fürdőszoba és egy fürdőt lehet kialakítani.

Az ingatlan a Baross utcából nyíili, egy rendezett lépcsőház szuterén részén.
Víz,csatorna, villany van, a vezetékek rézvezetékek (3 fázis).
Jelenleg fűtés nincs, az falipanelfűtéssel, esetleg klímával megoldható.

Helyezkedésének köszönhetően akár oktatási központként, szépségszalonként, akár orvosi rendelőként is kítűnően kialakítható.

Az ingatlan jelenleg üres, tehermentes, gyorsan birtokba vehető!
Ha szeretné megtekinteni, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
401 e Ft
794 e Ft 49%
Ennek az ára
Győr átlagár
34.9 M Ft m Ft
194.3 m Ft 82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

11 M Ft
1 szoba
18 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

160 M Ft
14 szoba
280 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
3 szoba
160 m²
Győr, Likócs, Török utca
Eladó családi ház

Győr

149.8 M Ft
5 szoba
207 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

141 M Ft
4 szoba
133 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

718.46 M Ft
5649 m²
510 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

190.392 M Ft
6 szoba