Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Eger, földszint

+ 11 kép 1/14
44 900 000 Ft44.9 M Ft 761 017 Ft/m2
1 + 1 szoba
59 m²
földszint
építés éve:1850

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 472
Dr. Borosné Király Andrea
Ingatlan Paletta Eger

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eger belvárosában utcafrontról nyíló üzlet eladó!

Az ingatlan 59 m2, nagy belmagasságú, polgári jellegű, riasztóval felszerelt.
Egy nagy , L-alakú helyiségből, egy kis iroda/raktárból, és egy előtérből nyíló WC-ből áll. Az utcafrontról egy másik bejárat is van, megnyitásával több természetes fényt kaphat az ingatlan.
1999-ben alakították ki ezt az elrendezést valamint a járólap burkolatot is.
A fűtést 4 éves, kombi Sanuier Duval kondenzációs kazán biztosítja, radiátorokon keresztül.

A képeken látható polcrendszer, a beépített világítótestekkel igény esetén marad.
Az ingatlan igény szerint felújítandó, egy-két sarokban vizesedés látható.

LOKÁCIÓ: Eger belvárosának központi helyén, a Városfal utcában van az ingatlan. A sétáló utca, a Dobó tér, piac, az Agria Park, gyógyszertárak, iskolák, éttermek, üzletek, buszmegállók - minden pár perc sétával elérhető.

Központi elhelyezkedése miatt kiváló lehetőség
- irodának,
- üzletnek,
- rendelőnek,
- fodrásznak, kozmetikusnak,
- turisztikai célra,
-stb.

Az ingatlanhoz kulcsom van, rugalmasan megtekinthető,
kizárólag irodánk kínálatában található meg.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

üzlethelyiségek ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
761 e Ft
649 e Ft -17%
Ennek az ára
Eger átlagár
44.9 M Ft m Ft
113.6 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

53.2 M Ft
47 m²
Heves
Eladó üzlethelyiség

Heves

14.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Bükkszék
Eladó üzlethelyiség

Bükkszék

110 M Ft
22 szoba
400 m²
Gyöngyös
Eladó üzlethelyiség

Gyöngyös

25 M Ft
53 m²
285 m²
Boldog
Eladó üzlethelyiség

Boldog

23.5 M Ft
650 m²
107 m²
Heves
Eladó üzlethelyiség

Heves

58.56 M Ft
330 m²
330 m²
Gyöngyöshalász
Eladó üzlethelyiség

Gyöngyöshalász

195 M Ft
3175 m²
451 m²
Erk
Eladó üzlethelyiség

Erk

9.9 M Ft
683 m²
202 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

53.2 M Ft
47 m²
Parád, Kossuth Lajos út
Eladó üzlethelyiség

Parád

47 M Ft
1 szoba
362 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

93.5 M Ft
1 szoba
75 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

64.9 M Ft
100 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

127 M Ft
3 szoba
333 m²
Erk
Eladó üzlethelyiség

Erk

9.9 M Ft
215 m²
Poroszló
Eladó üzlethelyiség

Poroszló

22 M Ft
520 m²
90 m²
Gyöngyös
Eladó üzlethelyiség

Gyöngyös

199 M Ft
630 m²
230 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

110 M Ft
180 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

53.2 M Ft
47 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

83 M Ft
1000 m²
134 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

53.2 M Ft
47 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

44.9 M Ft
54 m²
54 m²
Dormánd
Eladó családi ház

Dormánd

69.8 M Ft
6 szoba
360 m²
Andornaktálya
Eladó téglalakás

Andornaktálya

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Eger
Eladó üzlethelyiség

Eger

44.9 M Ft
54 m²
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok