BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XVIII. kerület, Szent Imre kertváros

+ 11 kép 1/14
498 000 000 Ft498 M Ft 1 037 500 Ft/m2
9 szoba
480 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 581 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 952
Rezsonya Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Főbb jellemzők:

- Telek mérete: 581 nm
- Épület alapterülete: 480 nm
- Kialakítás: 3 szint
- Jelenlegi funkció: szolgáltatóház
- Állapot: jó műszaki állapot
- Szigetelés: hőszigetelt épület
- Nyílászárók: műanyag

Befektetői potenciál:

Az emeleti szinteken lakások kialakítására is alkalmas, így vegyes funkciójú (kereskedelmi + lakó) fejlesztésre kiváló lehetőség.

Az ingatlan tovább bővíthető, ami növeli a hosszú távú értéknövekedési és hozamlehetőségeket. A helyi építési szabályzat szerint a telek, 65 %-ban beépíthető, amely még nincs maximálisan kihasználva.
Az ingatlan sokoldalúsága és bővíthetősége miatt kifejezetten ajánlott hosszú távú gondolkodású befektetőknek, fejlesztőknek. Aktuális hozamairól, komoly vételi szándék esetén bővebb felvilágosítást tudunk adni.

Irányár: 498 millió Ft

További információért és megtekintés egyeztetéséért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1038 e Ft
821 e Ft -26%
1120 e Ft 7%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
498 M Ft m Ft
221.9 m Ft -124%
156.9 m Ft -217%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Szent Imre kertváros

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

209 M Ft
290 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

169 M Ft
3 + 1 szoba
296 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

144 M Ft
157 m²
VIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VIII. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
20 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

84 M Ft
93 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
600 m²
100 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

315 M Ft
540 m²
203 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

89.9 M Ft
7 + 2 szoba
140 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület

254 M Ft
902 m²
818 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

66.7 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVIII. kerület