BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
139 000 000 Ft139 M Ft 1 177 966 Ft/m2
3 szoba
118 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladásra kínálok egy 118 nm alapterületű, nagy belmagasságú, Loft jellegű, világos földszinti üzlethelyiséget Budapest 13. kerület zöld területtel ölelt részén. Az ingatlan a 2005-ben épült Riverside Apartmanházban található, nem messze a Duna parttól, jó megközelítési és remek tömegközlekedési lehetőségekkel (troli, metro, busz). Jelenleg irodaként üzemel, de akár kereskedelmi, valamint szolgáltatási célokra is átalakítható. A helyiségbe belépve találjuk a tágas ügyfélteret, ahol le van választva egy kis tárgyaló terem. A helyiség másik felében pedig a vizesblokkokat (konyha, mosdó, 2 db wc) és az étkezőt találjuk. Amennyiben a jelenlegi elrendezéstől el szeretne térni, úgy az összes válaszfal mozdítható és így a kívánt felosztás szabadon kialakítható Az ingatlan klimatizált, a közös költség tartalmazza a fűtést, uszoda és fitneszterem használatát, 24 órás portaszolgálat költségét, valamint a teljes vízfogyasztást.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: UZ066141

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1178 e Ft
1168 e Ft -1%
1113 e Ft -6%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
139 M Ft m Ft
169.2 m Ft 18%
156.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

13.79 M Ft
73 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

169 M Ft
148 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

400 M Ft
635 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, 1136 Budapest Pannónia u
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

96 M Ft
170 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

82.5 M Ft
62 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

86 M Ft
100 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Tátra utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
225 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Viza utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

65 M Ft
66 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

143 M Ft
216 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

289 M Ft
541 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út