Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XI. kerület, Sasad, földszint

1/1
249 000 000 Ft249 M Ft 1 945 313 Ft/m2
128 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

ÜZLETHELYSÉG KÖZPONTI HELYEN
Madárhegy középső részén fő közlekedési útvonal mellett 128 nm-es , belső 2 szintből álló ingatlan 249 M Ft-ért eladó.
A saroktelken található az ingatlan , látványos utcafronttal. Az alsó szint 35 nm-es, 13 nm-es terasszal és egy 35 nm-es U alakú japánkerttel mely később akár be is fedhető.
A felső szint 83 nm-es, egy felső váróból és 3 vagy 4 helysiségből továbbá 2 fürdőszobából áll.Két helyiség ebből erkélyes. Szép nagy nyílászárók, világos helyiségek, 266 nm saját kert.
Hőszivattyús egyedi hűtés /fűtés, elektromos redőnyök. Választható burkolatok és szaniterek.
Egyedi igények szerint módosítható még az alaprajz.

Várható átadás: 2026 október
Részletekben történő fizetés.
Kiváló helye lehet itt bármely egészségügyi szolgáltatásnak, szépségszalonnak, oktatásnak, irodának.
Madárhegyen szinte alig található üzleti ingatlan, ezért befektetésnek, bérbeadásra is kiváló.
Várom érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1945 e Ft
986 e Ft -97%
1072 e Ft -81%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
249 M Ft m Ft
170.8 m Ft -46%
75.1 m Ft -231%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Sasad, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület, Kelenföld, Nádorliget
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

198 M Ft
5 szoba
180 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

251.9 M Ft
458 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XI. kerület, Sashegy, Haraszt utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

900 M Ft
700 m²
XI. kerület, Kelenföld, Teraszos kávézó a Móricz közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

73.2 M Ft
2 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
60 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület, Lágymányos, Budafoki út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
60 m²
XI. kerület, Lágymányos, Móricz Zsigmond körtér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

129 M Ft
1 szoba
809 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XI. kerület, Lágymányos, Teraszos kávézó a Gárdonyi tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

73.2 M Ft
2 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

34.9 M Ft