BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XI. kerület, Sashegy, Haraszt utca

+ 17 kép 1/20
915 000 000 Ft915 M Ft 1 307 143 Ft/m2
700 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 230
Szabó Péter
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Buda egyik legélhetőbb kertvárosi részén kivételes adottságokkal rendelkező villa eladó.

Az ingatlan kiváló állapotú, nagy alapterületű, cégtulajdonban van, és akár a céggel együtt is megvásárolható, ami kifejezetten vonzó lehet befektetők számára.

Sokoldalú hasznosítás – stabil bevételi potenciál

Az épület több funkciót is ellát, jelenleg is jövedelemtermelő:

-2, emelet:
3db lakás erkéllyel, bérlővel, berendezve.

- 1. Emelet, itt is 2 lakás található:
lakás1: Egy tágas, 3 szobás lakás erkéllyel ami belső kétszintes és felette egy 35nm-es "könyvtár" helység található.
lakás2: Egy külön bejáratú lakás meglévő bérlővel

- Földszint:
Nagy alapterületű 210nm iroda, összesen 7 helyiséggel, bérlővel
Ide tartozik még egy 60nm-es szint az alagsorban.

- Alsó szint:
Wellness részleg: medence, szauna, egy társasági tér gépesített konyhával, nagy és különleges kandallóval, fürdő, wc

Garázsok, tároló- és raktárhelyiségek

Az ingatlan előtt több parkolóhely is található

Ideális választás befektetésnek, többgenerációs családi otthonnak, cégközpontnak vagy prémium bérbeadási konstrukcióhoz.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1307 e Ft
964 e Ft -36%
1113 e Ft -17%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
915 M Ft m Ft
168.6 m Ft -443%
156.8 m Ft -484%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Sashegy, Haraszt utca

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

199 M Ft
252 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

34.9 M Ft
24 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Móricz Zs. körtér
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

129 M Ft
1 szoba
809 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

200 M Ft
184 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
60 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XI. kerület

18.5 M Ft
19 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba