Metrodom

Eladó üzlethelyiség
Budapest, X. kerület, Óhegy, Liget utca

+ 14 kép 1/17
62 500 000 Ft62.5 M Ft 1 096 491 Ft/m2
1 szoba
57 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Czirják Mária Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budapest 10.kerületében, eladó 2020-ban épült társasház földszintjén 57m2-es, nagy üvegportálos, egy légterű, 4,2m belmagasságú üzlethelyiség zuhanyzós fürdőszobával beépített konyhával eladó.
Szépségszalonnak, tervező irodának, jóga studiónak, vagy bármely más tevékenységre alkalmas.
Amennyibe szeretné megtekinteni, kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1096 e Ft
729 e Ft -50%
1113 e Ft 1%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.5 M Ft m Ft
268.2 m Ft 77%
156.8 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Óhegy, Liget utca

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

69.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
4 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

157.48 M Ft
1 szoba
298 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

320.16 M Ft
1216 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca 87
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93.9 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
6 szoba
181 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

13 M Ft
15 m²
X. kerület, Óhegy, 10kerulet Körösi Csoma Sandor utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

60 M Ft
52 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
43 m²
II. kerület, Hársakalja, Csatárka út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

205.64 M Ft
2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

72 M Ft
2 szoba
39 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
4 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

899 M Ft
1103 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás