Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VIII. kerület

1/1
230 000 000 Ft230 M Ft 1 055 046 Ft/m2
218 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szentpétery László István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

ÚJÉPÍTÉSŰ ÜZLETHELYISÉGEK A PALOTANEGYEDBEN!

A Gutenberg tértől pár lépésre, díszburkolatos, csillapított forgalmú utcában újonnan épült ház földszintjén összesen 218 m2 alapterületű utcafrontos üzlethelyiségeket kínálunk.

Főbb paraméterek:
* 2 db 41 m2, és egy-egy 63 m2 és 73 m2 üzlethelyiség az épület földszinti utcafrontján, utcai bejárattal és kirakattal.
* mindegyikben saját fürdő, wc helyiség
* 4 db teremgarázs beálló hely is tartozik az üzletekhez. Ezek ára benne van a hirdetési árban. Piaci értékük legalább nettó 25 M Ft.

Olyan tevékenységekre szeretnék eladni az üzlethelyiségeket, amelyek nem zavarják a lakók nyugalmát. Lehet bolt, iroda, kávézó is, alacsonyabb árú- és ügyfél / vendégforgalommal. (De akár kisebb étterem is lehet - az utca hangulatához illően.)
A 4 üzlethelyiség jogilag 4 albetét, alapvetően egyben szeretnénk eladni, de az egységenkénti vételre vonatkozó ajánlatot is megfontoljuk.

Várom megtisztelő megkeresését
Szentpétery László

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1055 e Ft
935 e Ft -13%
1072 e Ft 2%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
230 M Ft m Ft
95.3 m Ft -141%
75.1 m Ft -206%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

72 M Ft
37 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

42 M Ft
44 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

69.878 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Teleki térnél
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

44 M Ft
72 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

230 M Ft
218 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

170 M Ft
211 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

47 M Ft
4 szoba
126 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

52.9 M Ft
4 szoba