Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VIII. kerület

+ 8 kép 1/11
369 000 000 Ft369 M Ft 2 635 714 Ft/m2
4 szoba
140 m²

Részletes adatok

Telekméret: 140 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
dr. Bozó Jázon
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:

NAGY TERASZOS KÁVÉZÓ BÉRLŐVEL ELADÓ

Kivételes befektetési lehetőség

Budapest pezsgő belvárosában, a Kálvin tér közelében, a sétálóutca forgalmas részén eladó egy 140 nm-es, évtizedek óta működő, nagy teraszos kávézó és vendéglátóegység, bérlővel együtt.
Ez a legendás vendéglátóhely a Palotanegyed egyik legkedveltebb találkozóhelye, egyetemek, irodák és turisztikai látványosságok közvetlen közelében található. A kulturális és városi élet találkozásánál elhelyezkedve tökéletes választás, ha egy jövedelmező befektetésre vágyik.

Főbb adatok:
Méret: 140 nm
Férőhelyek száma: kb. 80 fő
Terasz: Egész évben üzemeltethető, bútorzata az eladási ár részét képezi
Közös költség: 59.000 Ft/hó
Fűtés - hűtés: Cirkó fűtés radiátorokkal, hűtés klímával

Fontos jellemzők:
Melegkonyhás engedéllyel rendelkezik
Teljes elszívórendszer kiépítve, amely a társasház tetejéig felvezetett rendszerrel biztosítja a hatékony szellőzést
Körülbelül 2 éve teljesen felújítva: frissen festve, a hajópadló felújítva
A teljes berendezés az eladási ár részét képezi! Beleértve minden bútort, dekorációt, gépészeti berendezést, a bárpultot és az összes készletet

Hosszú távú bérlő: Az ingatlan 2026 végéig tartó fix bérleti szerződéssel eladó, így azonnali passzív jövedelmet biztosít, mely meghosszabbítására nagy eséllyel lehetőség lesz.
A nyitvatartási idő bővítéséről tárgyalás folyik, hogy éjfélig üzemelhessen.

Kiváló elrendezés:
Egy nagy és három kisebb vendégtér
Raktár
Vendégmosdók
Személyzeti mosdó zuhanyzóval

Modern gépészeti felszereltség:
Légtechnika és kiépített elszívórendszer a társasház tetejéig
Bélelt kémény
Klímaberendezés
Kamerarendszer

A terasz egész évben üzemel, amely kiemelt vonzerőt jelent a nyüzsgő belvárosban. A környék kiemelt kulturális helyszínként rengeteg látogatót vonz, így a kávéház biztos ügyfélkört élvezhet – legyen szó turistákról, diákokról vagy helyi lakosokról. Ez egy stabil, értékálló befektetés Budapest egyik legkeresettebb területén!

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma!

Ára: 369.000.000 Ft

Kapcsolat:
DR. BOZÓ JÁZON

Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST

+36 30 815 2517
b.jazon@citycartel.hu

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.

1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2636 e Ft
935 e Ft -182%
1120 e Ft -135%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
369 M Ft m Ft
95.3 m Ft -287%
156.9 m Ft -135%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Rákóczi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

280 M Ft
218 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

170 M Ft
211 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

72 M Ft
37 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

69.878 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Teleki térnél
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

44 M Ft
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Mária utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

54.5 M Ft
143 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Teleki tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

350 M Ft
4 szoba
690 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

99 M Ft
1 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Vas utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület