Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, III. kerület

+ 14 kép 1/17
42 000 000 Ft42 M Ft 840 000 Ft/m2
50 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 340
Schmidt Edina
Schmidt Edina

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

FELÚJÍTOTT ÜZLETHELYISÉG ELADÓ – AZONNAL HASZNÁLHATÓ, KIVÁLÓ LOKÁCIÓN!

Eladó a 3. kerület egyik forgalmas, jól megközelíthető mégis csendes részén egy 50 m²-es, utcai bejáratos, 2024-ben felújított üzlethelyiség, amely azonnal birtokba vehető – további ráfordítás nélkül!

AMI MIATT ÉRDEMES MEGNÉZNI:

- friss felújítás – újszerű állapot
- utcai bejárat – jól látható, könnyen megközelíthető
- praktikus elrendezés – tágas főhelyiség + külön nyíló szoba + WC
- kialakítható konyharész
- rugalmasan alakítható tér

A hirdetésben szereplő képek között látványtervek is találhatók, amelyek ötletként szolgálnak a helyiség különböző berendezési lehetőségeire és személyre szabására.

IDEÁLIS LEHET:

• szépségszalonnak (fodrászat, kozmetika, körmös, szempilla)
• irodának vagy stúdiónak
• szolgáltató vagy kereskedelmi tevékenységhez

LOKÁCIÓ, AMI ÉRTÉKET TEREMT

• forgalmas utca – folyamatos gyalogos és autós jelenlét
• kiváló közlekedés
• fejlődő környék

A társasház folyamatosan megújul, hamarosan új homlokzatot kap, ami tovább növeli az ingatlan értékét és megjelenését.

MIÉRT JÓ VÁLASZTÁS?

- azonnal használható állapot
- alacsony indulási költség
- jól hasznosítható elrendezés
- hosszú távon is értéknövelő lokáció

Érdeklődjön még ma – az ingatlan gyorsan elkelhet!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
840 e Ft
511 e Ft -64%
1120 e Ft 25%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
27.9 m Ft -51%
156.9 m Ft 73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

54.9 M Ft
47 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

400 M Ft
300 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

59 M Ft
1 szoba
127 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
III. kerület, Filatorigát, Bécsi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

50 M Ft
43 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

780 M Ft
1026 m²
630 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

269.9 M Ft
4 szoba
295 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

44.9 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

44.9 M Ft
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület