Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, II. kerület, Országút, Ezredes utca, földszint

+ 5 kép 1/8
94 000 000 Ft94 M Ft 1 000 000 Ft/m2
94 m²
földszint
építés éve:1996

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 365
Tecnocasa - Mille-Case Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó utcafronti üzlethelyiség a II. kerület közkedvelt részén – 94 m², 2 szinten, az Ezredes utcában!

Ha Ön egy olyan üzlethelyiséget keres, ami presztízst, kiváló lokációt és sokoldalú hasznosítást kínál, akkor megtalálta, amit keres!

A II. kerület szívében, az egyirányú forgalmú Ezredes utcában, eladásra kínálunk egy utcafronti bejárattal rendelkező, világos, 94 m²-es, kétszintes üzlethelyiséget, amely három irányból is természetes fénnyel ölelve – északnyugati, északkeleti és délkeleti tájolásának köszönhetően – egész nap világos és barátságos hangulatot áraszt.

Az ingatlan kétszintes kialakítása ideális különféle funkciókra is: legyen szó bemutatóteremről, irodáról, butiküzletről, szalonszolgáltatásról vagy egészségügyi rendelőről, ez a helyiség remek választás.

A forgalmas, mégis rendezett környezetben elhelyezkedő üzlethelyiség kiváló láthatósággal és megközelíthetőséggel rendelkezik, ami kulcsfontosságú bármely vállalkozás sikeréhez.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet saját vállalkozás indításához vagy befektetési célra, hiszen elhelyezkedése, adottságai és kialakítása révén garantáltan értékálló.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Országút m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1000 e Ft
653 e Ft -53%
1222 e Ft 18%
1120 e Ft 11%
Ennek az ára
Országút átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
94 M Ft m Ft
47.8 m Ft -97%
130 m Ft 28%
156.9 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Országút, Ezredes utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
II. kerület, Pasarét, Pázsit u. 2
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

17 M Ft
1 szoba
14 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
II. kerület, Országút, Mammut Bevásárlóközpont
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

30 M Ft
23 m²
II. kerület, Eladó belső 2 szintes üzlet/iroda/orvosi rendelő…
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

230 M Ft
270 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

19.9 M Ft
16 m²
16 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület Hűvösvölgyi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

1456 M Ft
558 m²
II. kerület, II. Szilágyi Erzsébet fasor
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

25 M Ft
25 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület