BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, II. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
30 000 000 Ft30 M Ft 1 304 348 Ft/m2
23 m²
földszint
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999187
Bogáthy Eszter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budai Bevásárlóközpontban üzlethelyiség raktárral együtt, új, vállalkozó szellemű tulajdonosát keresi!

A prémium környéken lévő, családias hangulatú Bevásárlóközpont alsó szintjén található üzlet akár élelmiszerekkel kapcsolatos vállalkozásnak is ideális, hiszen mind az üzlet, mint a hűtőkamrával ellátott raktár HACCP minősitéssel rendelkezik!

Kamera rendszer; 3 fázis; felújított konyha rész; 2 bejárat; üzlet/raktár külön hrsz-on....Van ötlete?

Hivjon és átbeszéljük a lehetőségeket! Üres, gyorsan birtokbavehető!

Értékesítési irányár: 27.99M Ft+ÁFA

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

30000000 Ft
Hívjon bátran! +36 20 928 6806

Referencia szám: UZ063741

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1304 e Ft
1222 e Ft -7%
1120 e Ft -16%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
30 M Ft m Ft
130 m Ft 77%
156.9 m Ft 81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

19.9 M Ft
16 m²
16 m²
II. kerület, Eladó belső 2 szintes üzlet/iroda/orvosi rendelő…
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

230 M Ft
270 m²
II. kerület, Országút, Mammut Bevásárlóközpontban ELADÓ
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

35 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
II. kerület, Pasarét, Pázsit u. 2
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

29.99 M Ft
2 szoba
34 m²
II. kerület, Remetekertváros, Budapest, 2. kerület - kertváros
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

425 M Ft
1830 m²
150 m²
II. kerület, Országút, Mammut Bevásárlóközpont
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

16.9 M Ft
24 m²
24 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
II. kerület, Remetekertváros, Budapest 2. kerület - kertváros
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

26.9 M Ft
26 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség