Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, II. kerület, földszint

+ 1 kép 1/4
105 000 000 Ft105 M Ft 1 842 105 Ft/m2
57 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 261
Kelemen Tamás Zoltán
KeltaHome Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó a 2. kerületben, a Fény utcai piacon, a legforgalmasabb részen egy teljes üvegportálos, akár csemege pult kialakítására is alkalmas felülettel, 1 első és 2 hátsó bejárattal rendelkező, 46 m2-es üzlethelyiség és egy 11 m2-es raktár örökbérleti joga!

Kifejezetten látványos helyen, a Fény utcai piac bejáratának szintjén, a mozgó lépcsőnél található az üzlethelyiség. A jelenleg csemege boltként működő üzlethelyiség számos törzsvásárlóval rendelkezik, de a Piac népszerűségének köszönhetően rengeteg új vásárló is megfordul a helyszínen!
Az ingatlan két üzlethelyiségből áll két külön hátsó bejárattal rendelkezik, de egy légtérben van kialakítva a helyiség, mely igény szerint külön is választható.
Az üzlethelyiséghez tartozik egy 11m2-es tároló is, mely kifejezetten kapós a piac kereskedői körében, azonban a tulajdonos szeretné az üzlethelyiséghez fenntartani.
Az utcafront üvegportálos és az üzlethelyiség előtti kb. 10 m2-es rész is pakolható áruval, termékekkel!
A fűtés jelenleg elektromosan megoldott, 1 éve klíma is ki lett építve, de a gáz is opcionális lehetőség.
Minden közmű rendelkezésre áll. A helyiségek burkolata járólapozott.

ÁR: 104.900.000,- Ft

Ajánlom:
- Csemege bolti tevékenység folytatására, hiszen jelenleg is hasonló tevékenységgel működik, és számos korábbi visszatérő és új Ügyfél keresi fel az üzlethelyiséget
- Egyéb tevékenység részére, úgymint zöldség-gyümölcs, BIO bolt, hús-hentesáru, büfé, hideg-, melegkonyhás egység, ital kis- és nagyker…stb.
- Olyan egységek számára, akik házhoz-szállításban is gondolkodnak, hiszen a Piac egy frekventált, központi helyen található
- olyan egyének, vállalkozások számára, akik akár kapcsolt szolgáltatásokat szeretnének egymás mellett működtetni, hiszen a helyiség két üzlethelyiségből áll és ennek megfelelően át is alakítható

Környék:
Széll Kálmán tér - Széna tér felől könnyen megközelíthető, forgalmas környezetben, sok potenciális vásárlót biztosító központi helyen található az üzlethelyiség. Több egyéb szolgáltató, kereskedelmi, vendéglátó egység mellett kínáljuk eladásra az üzlethelyiséget.

Közlekedés:
Busz: 5-ös, 6-os, 11-es, 111-es, 16-os, 16A, 22-es, 22A, 39-es, 102-es, 116-os, 128-as, 129-es, 149-es, 222-es, 916-os, 922-es, 922B, 931-es, 956-os, 960-as, 990-es
Metro: M2
Villamos: 4-es, 6-os, 17-es, 56-os, 56A, 59-es, 59B, 61-es
Közelben:
Vasút: Déli PU

Műszaki:
Fűtés-hűtés: légkondicionáló berendezés, illetve egyéb elektromos fűtési lehetőség. Gáz opció is van csak rá kell csatlakozni
Padozat: járólap
Teljes üvegportálos üzlethelyiség
Két hátsó bejárattal és 1 első bejárattal rendelkezik

Ne maradjon le róla, forduljon hozzám bizalommal és nézze meg akár még ma!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1842 e Ft
1120 e Ft -64%
Ennek az ára
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
156.9 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szemlő-hegyi-barlang közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

325 M Ft
280 m²
II. kerület, Remetekertváros, Budapest, 2. kerület - kertváros
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

425 M Ft
1830 m²
150 m²
II. kerület, Pasarét, Szilágyi Erzsébet fasor
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

11.9 M Ft
15 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

19.9 M Ft
16 m²
16 m²
II. kerület, II. Szilágyi Erzsébet fasor
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

25 M Ft
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

30 M Ft
23 m²
II. kerület, Pasarét, Pázsit u. 2
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

29.99 M Ft
2 szoba
34 m²
II. kerület, Remetekertváros, Budapest 2. kerület - kertváros
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

26.9 M Ft
26 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület