Oasis Residence

Eladó telek
Zalacsány

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/1
250 000 000 Ft250 M Ft 250 000 000 Ft/m2
1 m²

Részletes adatok

Telekméret: 73000 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 428
Bonczföldi Bianka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM! A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja a 163603108-as ZALACSÁNYI ÉPÍTÉSI TELKÉT. A LIDO HOME KESZTHELY által kínált ZALACSÁNYI ÉPÍTÉSI TELEK jellemzői: - a 7,3 hektáros, azaz 73.000 m²-es építési telek Zalacsány frekventált részén, a Zala Springs Golf Resort közelében található - víz, gáz, csatorna, villany az utcából elérhető - a belterületi telek a főútról könnyen megközelíthető - a terület 25%-a beépíthető, a megengedett építménymagasság 12,5 m - a számos lehetőséggel bíró terület elhelyezkedése és nagysága lehetővé teszi szálloda, öregek otthona vagy akár apartmanfalu építését Zalacsány Kehidakustánytól 4 km-re, Hévíztől 9 km-re, Keszthelytől 14 km-re található csendes, nyugodt település. Amennyiben a 163603108-as számú a LIDO HOME által kínált ZALACSÁNYI ÉPÍTÉSI TELEK, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal a megadott telefonszámon. Amennyiben ingatlant keres díjmentes keresőszolgálattal állok rendelkezésére. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Zalacsányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalacsány m² ár
250000 e Ft
31255 e Ft -700%
Ennek az ára
Zalacsány átlagár
250 M Ft m Ft
31 m Ft -706%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalacsány

Eladó telkek a környékről

Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

39.5 M Ft
3660 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

3.6 M Ft
1637 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

9 M Ft
875 m²
0 m²
Kustánszeg
Eladó telek

Kustánszeg

17.9 M Ft
5208 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

36.99 M Ft
1002 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

8.5 M Ft
3068 m²
0 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

18 M Ft
2060 m²
0 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

14.8 M Ft
568 m²
0 m²
Felsőpáhok
Eladó telek

Felsőpáhok

35 M Ft
3951 m²
Zalacsány, Örvényeshegy
Eladó telek

Zalacsány

5.5 M Ft
3560 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

24 M Ft
1050 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

29.9 M Ft
2166 m²
0 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

5.5 M Ft
1672 m²
0 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

99 M Ft
8797 m²
Nagykanizsa, Március 15. tér
Eladó telek

Nagykanizsa

4.2 M Ft
1019 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

62 M Ft
4107 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Zalacsány
Eladó telek

Zalacsány

15 M Ft
2052 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Alsópáhok
Eladó telek

Alsópáhok

11.99 M Ft
1224 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Zalaszentlászló
Eladó telek

Zalaszentlászló

20.74 M Ft
3636 m²
0 m²
Zalacsány, Örvényeshegy
Eladó telek

Zalacsány

5 M Ft
3359 m²
Garabonc
Eladó telek