BAM Living

Eladó telek
Vitnyéd

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/2
15 200 000 Ft15.2 M Ft 5 283 Ft/m2
2877 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2877 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 225
Kasznár József
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Győr-Moson-Sopron Vármegyében, Kapuvár városától 5 percre, Vitnyédhez közeli, Csermajorban közvetlenül a Tejipari Szakiskola mellett 2 877 nm
telek Eladó, családi- vagy ikerházas beépítésre.

Beépíthetőség 30%. Az ingatlan aszfaltozott úton elérhető, amely alatt gáz- és szennyvíz csatorna megtalálható, villany az utcafronton.
Az ingatlantól 2 km -re van az M85 felhajtó, Ausztria irányában.
(További hasonló méretű +1 telek is rendelkezésre áll.)

Ha felkeltettem érdeklődését és építkezni szeretne, csendes, nyugodt környezeben, közel az osztrák határhoz, keressen bizalommal!

Hivatkozási szám: M200102

Referencia szám: M200102-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vitnyéd

Eladó ingatlanok a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

59.9 M Ft
51 m²
51 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

18 M Ft
3588 m²
Vitnyéd
Eladó telek

Vitnyéd

15.2 M Ft
2877 m²
0 m²
Kapuvár
Eladó ikerház

Kapuvár

81.5 M Ft
4 szoba
103 m²
Győr, Verebes József u
Eladó téglalakás

Győr

275 M Ft
5 szoba
133 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

42.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Győr
Eladó telek

Győr

17.5 M Ft
4262 m²
0 m²
Vitnyéd
Eladó telek

Vitnyéd

138 M Ft
6.08 ha
0 m²
Sopronhorpács
Eladó téglalakás

Sopronhorpács

45 M Ft
3 szoba
89 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

114.9 M Ft
5 szoba
146 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

173.689 M Ft
1.24 ha
Gyömöre
Eladó telek

Gyömöre

9.5 M Ft
3240 m²
0 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

34.5 M Ft
5304 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

109.9 M Ft
4 szoba
124 m²
Harka
Eladó telek

Harka

125 M Ft
1.55 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

26.04 M Ft
1736 m²
Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

124.9 M Ft
8 szoba
355 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

65 M Ft
2 szoba
53 m²
Bőny
Eladó családi ház

Bőny

36 M Ft
1 + 1 szoba
64 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.99 M Ft
4 szoba
87 m²
Töltéstava
Eladó családi ház

Töltéstava

103 M Ft
5 szoba
117 m²
Sopron, Győri út
Eladó telek

Sopron

42.5 M Ft
5671 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

119.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Előszállás
Eladó családi ház

Előszállás

69.9 M Ft
6 szoba
238 m²
Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Rábaszentmihály
Eladó családi ház