Metrodom

Eladó telek
Üllő, Ócsai út

327 283 000 Ft327.283 M Ft 1 000 Ft/m2
32.73 ha

Részletes adatok

Telekméret: 327283 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Heim Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Üllőn eladó egy 32,7 ha-os telek az Ócsai út mentén.

A napelemparknak alkalmas 327.283 nm-es terület eladó 1.000 HUF/nm áron.
A terület nagy részén jelenleg erdő található, melynek kitermelése folyamatban van.

Üllő folyamatosan fejlődik, mind lakossági, mind logisztikai-ipari szempontból, hiszen a településről gyorsan elérhető az M0, M4-es autópályákon mind a Belváros, mind a pár percre található Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér.
Közelben található cégek: SPAR logisztika, AUCHAN logisztika, Rossmann logisztika, Lenovo, Lidl Logisztika, DHL, Autonet.

- Építési övezet: jelenleg Eg, Ev, de az átminősítés elő van készítve.
- Közművek közül áram és a víz a közelben található.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Egyedi igényekre szabott lakás-vállalati hitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Üllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üllő m² ár
1 e Ft
56 e Ft 98%
Ennek az ára
Üllő átlagár
327.283 M Ft m Ft
219.6 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üllő, Ócsai út

Eladó ingatlanok a környékről

Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

705.447 M Ft
7.84 ha
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont, Tebe sor
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

172 M Ft
4 szoba
200 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

69.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

199.9 M Ft
2896 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Taksony, Bauer Sándor utca
Eladó téglalakás

Taksony

95 M Ft
4 szoba
91 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

28.5 M Ft
320 m²
0 m²
Őrbottyán, Külterület
Eladó telek

Őrbottyán

8.3 M Ft
5331 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

28.5 M Ft
320 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

327.283 M Ft
32.73 ha
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

28.5 M Ft
320 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

1305 M Ft
8.69 ha
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

162 M Ft
2171 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

74.9 M Ft
2 + 2 szoba
152 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek