Metrodom

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós, Városközpont, Tebe sor

172 000 000 Ft172 M Ft 860 000 Ft/m2
4 szoba
200 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 823 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814980
Bus Kata
Duna House - Biatorbágy

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ez a teljes közművesítéssel rendelkező ingatlan tökéletes választás lehet mindazok számára, akik értékelik a tégla építésű házak tartósságát, a csendes környezetet és a modern élet kényelmét. Ha felkeltettem érdeklődését, ne szalassza el a lehetőséget, hogy megtekintse ezt az egyedülálló ingatlant Szigetszentmiklóson!
A ház fűtéséről többek között kondenzációs gáz kazán és kandalló gondoskodik, továbbá klímaberendezés, falhűtés rendelkezésre áll, hogy a nyári melegben is kellemes hőmérsékletet biztosítson. Az épülethez tartozik egy hangulatos terasz, ahol a reggeli kávé elfogyasztása valódi élmény, valamint egy hagyományos kemence is, ahol a sütés-főzés szerelmesei élvezhetik hobbijukat. Az ingatlanban egy finn szauna is helyet kapott. A két hatalmas fürdőszoba, kényelmes sarokkádakkal, a lazulós élmények szerelmeseinek.
Az ingatlan különleges jellemzője a gondozott kert, melyben egy gyönyörű kerti tó és egy medence is helyet kapott, tökéletes helyszínt teremtve a kikapcsolódásra és a családi programokra. A házhoz tartozik egy kétállásos garázs, valamint további gépkocsi beállási lehetőség a telken belül, így a parkolás sosem jelent majd problémát.

Az ingatlan 2006-ban épült, 170 m2 méretével ideális otthon lehet családok számára. Az ingatlanban megtalálható egy tágas nappali, három hálószoba, valamint egy amerikai konyha, melyek együttesen kényelmes életteret biztosítanak a mindennapokhoz. ezen kívül egy külön bejárattal rendelkező külön lakrész, mely ideélis a generációk együtt élésére, alaposan átgondolt megoldásokkal.Nettó alapterület: 200 m2Bruttó alapterület: 225 m2

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Városközpont m² ár
Szigetszentmiklós m² ár
860 e Ft
750 e Ft -15%
1058 e Ft 19%
Ennek az ára
Városközpont átlagár
Szigetszentmiklós átlagár
172 M Ft m Ft
87.9 m Ft -96%
136.2 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, Városközpont, Tebe sor

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
5 szoba
275 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Híradó utca
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66 M Ft
2 szoba
80 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

170 M Ft
8 szoba
290 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

101 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

84.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budaörs
Eladó családi ház