Oasis Residence

Eladó telek
Tatabánya

+ 2 kép 1/5
78 610 000 Ft78.61 M Ft 50 521 Ft/m2
1556 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1556 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Szlezák Forgó Barbara
Openhouse Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #165124 hivatkozási számú tatabányai telek. Az ELADÓ belterületi telek legfontosabb jellemzői:

Az eladó telek 1556 nm.

Aszfaltútról megközelíthető.

Társasházi lakások és családi házak közvetlen közelében található.

A helyi szabályozási terv szerint Lk övezetbe tartozik, mely szerint az alábbi beépítési paraméterekkel rendelkezik:

Beépítés módja: szabadon álló

Megengedett beépítettsége: 40%

Kialakítandó legkisebb zöldfelülete: 30%

Közművek elérhető közelségben az utcában találhatóak.

Befektetők figyelmébe ajánlom, a telek sorház jellegű családi ház építésére alkalmas.

Szlezák-Forgó Barbara

0670 620 4097 Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó tatabányai telek, vagy bármely más telek és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #165124Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.A telek vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

78610000 Ft
Szlezák-Forgó Barbara
kiemelt értékesítő
0670 620 4097

Referencia szám: 165124

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
51 e Ft
52 e Ft 2%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
78.61 M Ft m Ft
85 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó telkek a környékről

Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

871.08 M Ft
18.96 ha
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

31.032 M Ft
862 m²
0 m²
Esztergom, Csenkei híd
Eladó telek

Esztergom

45 M Ft
5000 m²
0 m²
Esztergom
Eladó telek

Esztergom

19.9 M Ft
1297 m²
0 m²
Tatabánya, 6-os telep, Nincs utca
Eladó telek

Tatabánya

65 M Ft
5764 m²
Tatabánya, Vértanúk tere
Eladó telek

Tatabánya

227.5 M Ft
3.51 ha
Kesztölc, Kökény utca
Eladó telek

Kesztölc

14.44 M Ft
972 m²
Tardos
Eladó telek

Tardos

359.73 M Ft
16.02 ha
0 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó telek

Tatabánya

64.9 M Ft
4400 m²
Pilismarót
Eladó telek

Pilismarót

3 M Ft
1684 m²
0 m²
Tatabánya, Tatabánya Cseresznye utca 1
Eladó telek

Tatabánya

359.04 M Ft
2.04 ha
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

56.212 M Ft
4.68 ha
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

33.264 M Ft
924 m²
Kecskéd
Eladó telek

Kecskéd

36 M Ft
1749 m²
0 m²
Dorog, Aranyhomoki dűlő
Eladó telek

Dorog

19.9 M Ft
3518 m²
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

164.134 M Ft
16.41 ha
0 m²
Szomód
Eladó telek

Szomód

11 M Ft
2500 m²
0 m²
Oroszlány
Eladó telek

Oroszlány

7 M Ft
2022 m²
0 m²
Komárom
Eladó telek

Komárom

17.5 M Ft
1997 m²
0 m²
Tarján
Eladó telek

Tarján

380 M Ft
16.02 ha
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

15.4 M Ft
545 m²
0 m²
Dömös, Vertel József utca
Eladó telek

Dömös

15 M Ft
778 m²
Tatabánya, Mésztelep, Gyár utca
Eladó telek