Metrodom

Eladó telek
Piliscsaba, Piliscsaba - kertváros

75 000 000 Ft75 M Ft 70 489 Ft/m2
1064 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1064 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Piliscsabán kínálunk megvételre egy 1060 nm alapterületű telket - rajta egy félkész házzal.

Közművek telken belül vannak.
A telek utcafront szélessége 18 méter.

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Piliscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Piliscsaba m² ár
70 e Ft
32 e Ft -120%
Ennek az ára
Piliscsaba átlagár
75 M Ft m Ft
53.2 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Piliscsaba, Piliscsaba - kertváros

Eladó telkek a környékről

Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1019 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1024 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1051 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

42.5 M Ft
4218 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1030 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1009 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1009 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

70 M Ft
1455 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

40 M Ft
4009 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Piliscsaba, Vár u.1
Eladó telek

Piliscsaba

65 M Ft
3500 m²
0 m²
Piliscsaba
Eladó telek

Piliscsaba

49 M Ft
1044 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²