BAM Living

Eladó telek
Örkény

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/1
350 000 000 Ft350 M Ft 2 631 Ft/m2
13.3 ha

Részletes adatok

Telekméret: 133025 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kiss Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kiváló építési-, fejlesztési terület Befektetőknek! Budapest, és Kecskemét között, az M5-s autópálya lehajtójától pár percre, a helység szélén kínáljuk megvételre ezt a 133025 nm-s belterületi építési terület. A Terület sík felületű, aszfaltozott útról megközelíthető, a villamos energia-, ivóvíz-, szennyvíz-, és földgáz hálózatok a telekhatáron találhatók.
További információkért keressen bizalommal.

Referencia szám: TK073162

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Örkényen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Örkény m² ár
3 e Ft
4 e Ft 30%
Ennek az ára
Örkény átlagár
350 M Ft m Ft
67.2 m Ft -421%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Örkény

Eladó ingatlanok a környékről

Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Örkény
Eladó családi ház

Örkény

24.9 M Ft
1 szoba
38 m²
Örkény
Eladó telek

Örkény

350 M Ft
13.3 ha
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

386 M Ft
460 m²
360 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Nagytarcsa
Eladó telek

Nagytarcsa

49.9 M Ft
748 m²
0 m²
Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

28.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

42 M Ft
3 szoba
56 m²
Budaörs
Eladó téglalakás

Budaörs

79.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Örkény
Eladó telek

Örkény

2873.28 M Ft
17.77 ha
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

99 M Ft
1 + 2 szoba
77 m²
Nyáregyháza
Eladó ikerház

Nyáregyháza

75.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Örkény
Eladó telek

Örkény

3.5 M Ft
4214 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Örkény
Eladó telek

Örkény

2.5 M Ft
845 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft