City Pearl

Eladó telek
Nyíregyháza

1/2
169 500 000 Ft169.5 M Ft 25 280 Ft/m2
6705 m²

Részletes adatok

Telekméret: 6705 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 254
Pataky Petra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó építési telek Nyíregyháza üdülőövezetében!

6705 m2-es terület. Ipari áram, fúrt kút, gázcsonk a telken belül van, csatorna a telekhatáron. Utcafronti szélesség 75 m, mélység 65 m.

Önkormányzat szabályozási terve alapján az ingatlant Településközponti vegyes (Vt) zónának jelöli ki.
A terület jellemzően több önálló rendeltetési egységet magában foglaló lakó- és olyan igazgatási,
kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó, szálláshely szolgáltató, egyházi, oktatási, egészségügyi, szociális épület,
valamint sportlétesítmények elhelyezésére szolgál, amelyek alapvetően nincsenek zavaró hatással a
lakófunkcióra.
A területen
- lakóépület, igazgatási épület, kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó, szálláshely szolgáltató épület, egyéb
közösségi szórakoztató épület, sportépítmény, parkolóház, valamint ahhoz kapcsolódó, épület alatti
üzemanyagtöltő, helyezhető el.
Zártsorú-általános módon építhető be.
Az övezetben megengedett legkisebb építési telek nagysága: 600 m2 /új telek kialakítása
esetén (minimum 12 m széles és 30 m mély). Családiház, társasház, ikerház, földszint+emelet vagy tetőtér , garázzsal, kocsibeállóval építhető rá.
A maximális beépíthetőség: 40% minimális zöldfelület: 20%.
Az övezetre előírt max. épületmagasság: 6,5 m.
Újonnan épített épületek csak szabadonálló-általános, zártsorú, ill. ikres beépítési mód
szerinti építési helyen belül helyezhetők el.
Forduljon hozzám bizalommal, tekintse meg.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
25 e Ft
35 e Ft 27%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
169.5 M Ft m Ft
49.2 m Ft -244%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza, Ókistelekiszőlő, Százados utca
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
4683 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

10 M Ft
2381 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
6978 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

25.9 M Ft
863 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

227.773 M Ft
6508 m²

Falusi CSOK ingatlanok