Oasis Residence

Eladó telek
Délegyháza

+ 1 kép 1/4
25 500 000 Ft25.5 M Ft 51 000 Ft/m2
500 m²

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Papp Tiborné Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Délegyházán 500 nm nagyságú belterületi építési telek eladó, kerítéssel körül határolt, sík, szabályos négyszög alakú.2001-ben zsalukő alappal kisméretű téglából megkezdték az építkezést, 80 nm nagyságú, 4 szobás elrendezéssel.Az engedély lejárt az építkezés abba maradt, a telken ezen kívül van még egy könnyűszerkezetes ideiglenes felépítmény is.Villany, víz, csatorna telken belül van, gáz a telek előtt.Várom hívását a hét bármely napján, további információ és időpont egyeztetés céljából!

Referencia szám: TK068081-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
51 e Ft
30 e Ft -68%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
25.5 M Ft m Ft
70.6 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Biatorbágy, Csókaszőlő köz 68
Eladó telek

Biatorbágy

10.9 M Ft
818 m²
0 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

159 M Ft
3 szoba
155 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

39 M Ft
1970 m²
0 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

64.99 M Ft
3314 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

9.5 M Ft
550 m²
0 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

92.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

40.6 M Ft
714 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

80 M Ft
7060 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4458.75 M Ft
43.69 ha
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Délegyháza, Nincs utca
Eladó telek

Délegyháza

89 M Ft
1.24 ha
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

25.9 M Ft
1500 m²
0 m²
Délegyháza
Eladó telek

Délegyháza

13.5 M Ft
1276 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek