Aerogate Homes

Eladó telek
Cegléd

25 900 000 Ft25.9 M Ft 23 043 Ft/m2
1124 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1124 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kissné Varga Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Cegléden 1124 nm-es ,építési telket kínálok eladásra.

Főbb jellemzők:
- LKe besorolású
- 30 %-os beépíthetőség
- víz, gáz bevezetve
- villany és csatorna az utcáról elérhető
Irodánkban teljes körű ügyintézéssel várjuk bankfüggetlen tanácsadónknál. A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
23 e Ft
21 e Ft -12%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
25.9 M Ft m Ft
35.2 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

47.5 M Ft
4779 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

85 M Ft
861 m²
0 m²
Cegléd, Keleti kertváros, Akácos utca
Eladó telek

Cegléd

26.9 M Ft
4845 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

60 M Ft
8397 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

6 M Ft
912 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

12 M Ft
565 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

11.9 M Ft
2500 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

7 M Ft
802 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4458.75 M Ft
43.69 ha
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Cegléd
Eladó telek

Cegléd

254 M Ft
2.06 ha
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Cegléd, Keleti kertváros, Dohány utca
Eladó telek

Cegléd

22 M Ft
7089 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²