City Pearl

Eladó telek
Budapest, III. kerület, Aranyhegy, Aranyhegy

1/1
207 900 000 Ft207.9 M Ft 109 826 Ft/m2
1893 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1893 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Építésre alkalmas, különlegesen nagy méretű telek eladó Budapest III. kerületének népszerű, családi házas, hegyvidéki részén, Ürömhegy egyik csendes utcájában. A telek a városrész felső, erdőközeli pontján helyezkedik el, rendezett, modern beépítésű környezetben, ahol a környező ingatlanokon már mind családi házak állnak.

Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, összesen 1893 m² területű, amely méretéből adódóan ritkaságnak számít a környéken.
Szélessége az utcafronton 16,3 méter, merőleges mélysége 15,5–15,7 méter, teljes hossza 120 méter. A telek Lke-2/SZ N3 besorolású, beépíthetősége a hatályos ÓBÉSZ és az építési törvény alapján biztosított, így kiválóan alkalmas nagyobb családi ház, többgenerációs ingatlan vagy akár egy különleges építészeti koncepció megvalósítására.

A telken a közművek 2022–2023-ban kerültek kiépítésre, a víz- és villanyfőmérők már felszerelve és üzemelnek. A víz, csatorna és villamos hálózat föld alatt, mintegy 90 méter hosszan lett lefektetve, több víz-, áram- és szennyvíz-kiállással, amelyek közvetlenül az építkezés előkészítését szolgálják. Emellett egy 11 méter mély ásott kút is rendelkezésre áll, amely a kertfenntartást és az öntözést jelentősen megkönnyíti.

A telek jelenlegi állapota rendezett és gondozott: murvával kialakított, stabil belső parkoló, hosszú gyalogút, távirányítással működő elektromos kapu, geotextillel és kőréteggel megerősített területek, valamint virágágyásokkal, méhlegelővel és természetes növényzettel borított, hangulatos hátsó kert rész jellemzi. A közművek kényelmesen hozzáférhetők, a föld alatti vízakna és a mérők a telek utcafronti oldalán találhatók.

A telek aszfaltozott útról megközelíthető, a környék közösségi közlekedéssel is elérhető, így mind autóval, mind gyalogosan jól használható elhelyezkedésű.

A terület jelenleg nincs beépítve, ám ideiglenes hasznosításként két mobilház működik rajta, amelyek szintén eladók.

Ez a telek kivételes lehetőség mindazok számára, akik egy nagy méretű, teljes közművesítettségű, azonnal beépíthető, értékálló ingatlant keresnek Budapest egyik legkedveltebb hegyvidéki városrészében.
Többféle építési elképzelés megvalósítására alkalmas, biztonságos, nyugodt környezetben.
Amennyiben szeretne hosszú távra szóló értékálló beruházást vagy kivételes adottságú helyszínt álmai otthonához, ez a telek ideális választás.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Aranyhegy m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
110 e Ft
714 e Ft 85%
242 e Ft 55%
230 e Ft 52%
Ennek az ára
Aranyhegy átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
207.9 M Ft m Ft
113.3 m Ft -84%
210.1 m Ft 1%
202.9 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Aranyhegy, Aranyhegy

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

160 M Ft
1695 m²
III. kerület, Csúcshegy, Vadóc utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

23.6 M Ft
821 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

750 M Ft
6793 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

200 M Ft
1460 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

14.9 M Ft
3557 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

299 M Ft
266 m²
0 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület, Kaszásdűlő, Áldomás utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

290 M Ft
4076 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
III. kerület, Óbuda, Budapest 3. kerület - kertváros
Eladó telek

Budapest, III. kerület

153 M Ft
1060 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

255 M Ft
2138 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

285 M Ft
1272 m²
XIX. kerület