Avico Greentop

Eladó telek
Budapest, III. kerület, Aranyhegy, Taliga

1/1
299 900 000 Ft299.9 M Ft 94 905 Ft/m2
3160 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 3160 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 674
Estók Niki
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Budapest 3. kerület Aranyhegyen eladó egy egybefüggő, egy Hrsz-on levő 3160 m2-es építési telek. A telek elvehetetlen panorámával rendelkezik, az utcafronti szélessége pedig 33 m. Közművek, víz, villany bevezetve. Gáz, illetve csatorna az utcában található. Övezeti besorolás tekintetében, a terület: Lke2/SZ-N3. A területen építési korlátozások nincsenek. Ennek függvényében, az ide tartozó szabályozás szerint beépíthető.

Irodánk segíti ügyfeleit abban az esetben is amennyiben a vásárláshoz:
-ingatlant kell értékesíteni
-hiteltre lesz szüksége
-állami támogatást szeretne igénybevenni
-asztalosra, kertészre egyéb szakemberre van szüksége

Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Aranyhegy m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
95 e Ft
714 e Ft 87%
138 e Ft 31%
191 e Ft 50%
Ennek az ára
Aranyhegy átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
299.9 M Ft m Ft
113.3 m Ft -165%
203.2 m Ft -48%
201.3 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Aranyhegy, Taliga

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

14.9 M Ft
3557 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

750 M Ft
6793 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

285 M Ft
1272 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

420 M Ft
1500 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

133 M Ft
1532 m²
0 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
III. kerület, Csúcshegy, Vadóc utca
Eladó telek

Budapest, III. kerület

23.6 M Ft
821 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület