Astora Art House

Eladó telek
Biatorbágy

22 000 000 Ft22 M Ft 15 782 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1394 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998221
Szeifried Éva
Duna House - Érd, Riminyáki út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Biatorbágy Katalinhegyen panorámás telek eladó

Biatorbágy Katalinhegyen egy 1394 nm-es panorámás telek eladó.
-MK-1 besorolású
-Beépíthetőségi mutató 3%
-Terepszint alatti beépíthetőség 10%
-Zöldterületi mutató 85%
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Telkek ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
16 e Ft
34 e Ft 53%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
22 M Ft m Ft
69.7 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó telkek a környékről

Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Biatorbágy, Iharos út
Eladó telek

Biatorbágy

6.9 M Ft
1964 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

195 M Ft
1.18 ha
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Biatorbágy, Mészáros dűlő
Eladó telek

Biatorbágy

23.5 M Ft
3583 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Biatorbágy, Bíbor utca
Eladó telek

Biatorbágy

19.8 M Ft
1078 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

6.9 M Ft
1964 m²
0 m²
Biatorbágy, Mókus utca
Eladó telek

Biatorbágy

19.9 M Ft
790 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

150 M Ft
7754 m²
0 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy

120 M Ft
1851 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Biatorbágy, Horhos utca
Eladó telek

Biatorbágy

19.9 M Ft
763 m²
Biatorbágy
Eladó telek

Biatorbágy