River Life

Eladó telek
Balatonfenyves

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 5 kép 1/8
280 000 000 Ft280 M Ft 171 359 Ft/m2
1634 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1634 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Makarész András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A City Cartel Balaton Ingatlaniroda eladásra kínál Balatonfenyves üdülőövezeti részén, a vasút alatt elhelyezkedő, 1634 m2-es telken, jelenleg étteremként üzemelő, nagyságrendileg 300 m2-es ingatlant.

A jelenlegi tulajdonosai kétféle koncepció tervvel rendelkeznek, egyik egy egy szinten kialakított 14 lakásos társasház, a másik pedig egy fsz. + 2 emeleten elhelyezkedő étterem + 12 lakásos társasház. A jelnlegi tervek vázlattervek nincsenek engedélyezve. Igény szerint más hasznosítási lehetsőég is rendelkezésre áll.

A telek jelenleg Vi-1 övezetben található, melyre a jogszabályok szerint 40 %-os beépíthetőség vonatkozik.

A telek Balatonfenyves központi részén a Balatontól 200 méterre helyezkedik el, közvetlen a vasútállomás és a központi strand, hajókikötő szomszédságában.

Megtekinteni előzetes egyeztetést követően a hét bármely napján lehetséges.

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
171 e Ft
66331 e Ft 100%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
280 M Ft m Ft
236.9 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves

Eladó ingatlanok a környékről

Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

49.9 M Ft
846 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

545 M Ft
3345 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

24.9 M Ft
468 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

470 M Ft
3609 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

79.9 M Ft
850 m²
30 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

42 M Ft
705 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

395 M Ft
1505 m²
1 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

360 M Ft
1515 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Gyugy
Eladó telek

Gyugy

36 M Ft
6920 m²
Igal
Eladó telek

Igal

65 M Ft
1.3 ha
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

41 M Ft
705 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

470 M Ft
3609 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

470 M Ft
3609 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

22.6 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

50 M Ft
3 szoba
67 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Lengyeltóti
Eladó családi ház