Oasis Residence

Eladó telek
Balatonfenyves

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
545 000 000 Ft545 M Ft 162 930 Ft/m2
3345 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 3345 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 466
Griecs Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BALATONFENYVES partján eladó egy 3345 m?-es telek 28 méter nádmentes partszakasszal!
A Balaton déli partján fekszik, Keszthelytől 19 km-re. Budapest 160km kb 1,5 órás út a M7 autópályán. A 7-es főút a település déli szélén húzódik. A Székesfehérvár?Gyékényes-vasútvonal pedig kettévágja teljes hosszában.

A vasút 240 méterre található 2 utca közre így nem zavaró a forgalma.

Teljes közművel rendelkezik:
- elektromos energia 230/400V 3x25 A jelenleg, bővíthető 3x80 A- ra.
- Gáz bent van, gázóra a telken
- Víz, csatorna bent van

Hétvégi házas üdülőterület Üh2 övezet:
- Beépítési mód: szabadon álló
- Építmény magasság max: 4,5 m
- Beépítettség max: 20%
- Legkisebb telekméret: 550 m2

A telek több részre lett felosztva, de újból összevonható.
Érvényes építési engedéllyel, komplett kiviteli tervcsomag is rendelkezésre áll, de bármi más is építhető a telekre!

A telek előre egyeztetett időpontban megtekinthető.

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel konstrukciókat megoldásokat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
163 e Ft
66331 e Ft 100%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
545 M Ft m Ft
236.9 m Ft -130%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves

Eladó ingatlanok a környékről

Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

280 M Ft
1634 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

24.4 M Ft
675 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

545 M Ft
3335 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

4.5 M Ft
2698 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

360 M Ft
1515 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

360 M Ft
1505 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

595 M Ft
3300 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

27 M Ft
1318 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

79.9 M Ft
850 m²
30 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

31.5 M Ft
515 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.2 M Ft
622 m²
0 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

32 M Ft
515 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek

Balatonfenyves

41 M Ft
705 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²
Balatonfenyves
Eladó telek