River Life

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
33 900 000 Ft33.9 M Ft 565 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 889
Kálmán Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zalaegerszeg központjában, egy felújított homlokzatú és tetőszerkezetű épületben eladó egy 60 nm-es, polgári hangulatú, megóvott állapotú, igény szerint modernizálható lakás, melyhez látványterveket is készítettünk, hogy könnyebb legyen elképzelni, milyen otthonossá és modernné tehető az ingatlan.

Kiváló elhelyezkedése és adottságai miatt remek választás otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Déli tájolás – napfényes, világos terek
Első emeleti lakás egy csendes, mindössze 4 lakásos, gondozott társasházban
2 különálló, parkettázott szoba
Külön fürdőszoba és mellékhelyiség
Fűtés - konvektoros
Remek befektetési lehetőség – irodának, ügyvédi praxisnak, orvosi rendelőnek is ideális
Felújított homlokzat és tetőszerkezet

A lakás a történelmi belváros szívében található, ahol a múlt eleganciája és a modern városi élet találkozik. Minden fontos szolgáltatás, üzlet és hivatal néhány perces sétával elérhető.

Irányár: 33 900 000 Ft

Hívjon most a részletekért és megtekintési időpontért!

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 03.

2 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
565 e Ft
818 e Ft 31%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
33.9 M Ft m Ft
46.4 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
4 szoba
108 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

89.9 M Ft
3 szoba
146 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg, Kerámia utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

99.762 M Ft
4 szoba
90 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
81 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

180.6 M Ft
4 szoba
120 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft